Kapat

2018’in Trend Oje Fikirleri

Salonunuzda ojenin duvarına bakarken kendinizi kararsız hale getirirseniz, yalnız değilsiniz. Çok sayıda manikür olanağı var. Aramayı daraltmanıza yardım edelim. Gelecek güzellik randevunuza ilham vermek için sonbahar 2018 pistlerinden en sevdiğimiz tırnak trendlerinden 22 tanesi. Başka bir şey yoksa, altın veya gümüş metalik (yeni çıplak) veya klasik ve parlak koyu kırmızı ile yanlış gidemezsiniz.

 

1- Jeremy Scott

Manikürcü Bayan Pop, Jeremy Scott’ın uzaylı esinlenerek yarattığı “cool, tekno hayvan baskı” için yarattığı tırnak tasarımını çağırdı.

 

 

 

 

 

Tanya Taylor

Bu senin ortalama Fransız manikürün değil. Essie tırnak sanatçısı Julie Kandalec, bu kremsi beyaz uçlu ve derin kan kırmızısı tırnak görüntüsünü yarattığı sırada Tanya Taylor koleksiyonundaki iki tonlu ayakkabılardan ilham aldı.

 

 

 

 

 

Tanya Taylor

“İlginç ve beklenmedik renkleri bir araya getirdik” diyen Kandalec, Tanya Taylor’daki tırnaklardan bahsetti. İkinci görünüm mercan ucuyla gümüş kromun serin bir karışımıydı.

 

 

 

 

 

 

Oscar De La Renta

Oscar De La Renta’nın zengin dokuları ve süslü detayları 2018 koleksiyonu ve çevresi, tırnaklarda görülen koyu renk tonuna ilham verdi. Klasik mavi-kırmızıdan biraz daha lüks ve daha az bekleniyor.

Cushnie Et Ochs

Glitter, makyajda sadece bir trend değil. Cushnie et Ochs’te Kandalec çivileri bir kare uç uca döktü, ardından Fransız manikür gibi uçlara metalik parıltılı bir iz bıraktı. Kare şekli, daha fazla grafik görünmesini sağlıyor, diyor.

Eudon Choi

Yeni çıplak hiç de çıplak değil, tüm cilt tonlarında harika görünen kahverengi ve griden oluşan harika bir karışım.

 

“2018’in Trend Oje Fikirleri” üzerine 1 yorum

  1. Nurbuke says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir