Sarı Saç Kimlere Yakışır?

featured
service

Senin Sarı Saç Tonun Hangisi?

Sarı saçın sadece açık ciltler için uygun olduğu konusunda bir kural yoktur. Hemen hemen her cilt tonuna uyan sarı saç renkleri öğrenmek için doğru yer. Bahar mevsimi için sarı boya renginin rengiyle eşleşen sarı saç rengini bularak güzel bir tanıtım yapabilirsiniz. Arkadaşında gördüğünüz sarı renk tonu onu size yaklaştırmayabilir. Sarı saç tonları seçerken, cilt renklerini akılda tutmalıyız. Cildinize uyan sarı saç tonları bulduktan sonra bu saç stilini ayırt etmek çok zor olacaktır. Sarı saç için ilk sayfa: Saç kurutma makinesi.

Bakalım, cildin neye benziyor?

Altın sarısı

Kimlere uygun: Açık tenliler

Açık tenli burada! Güneşin parladığı bu sarı saç renkleri, açık tenlere iyi gelir. Açık tenli insanlar için iyi bir haber … Altın sarısı boyandıktan sonra saçlarını yoğunlaştırmak.

Bronde

Kimlere uygun: Buğday tenliler

En son saç trendlerini takip ediyorsanız, bronde saç modasının farkındasınız. Kahve ve sarı çiçekleri bu saçları buğday için çok uygun hale getirir. Cildiniz için sarı arıyorsanız.

Küllü sarı

Kimlere uygun: Açık tenliler

Kül sarı saçları hafif ciltler için çok uygundur. Sarı rengini seviyorsanız, kesinlikle kül sarı rengini denemelisiniz. Bu saç renginde, renkli gözler ile iyi görünüyor! Göz rengini getirirseniz, sarı külden başka bir renk aramamalısınız.

Platin sarısı

Kimlere uygun: Hem açık tenlilere hem buğday tenlilere

Hem açık hem de tahıl renklerine uyan bu renk, 2018’de popülerlik kazanıyor. Çok açık sarı tonu seviyorsanız, platin renklendirme şansı yakalayabilirsiniz. Saç rengi ve ten rengi arasında kontrast oluşturmak istiyorsanız, platin rengi doğru seçimdir. Bu model bob haircuts modeline biraz benzer.

Karamel sarısı

Kimlere uygun: Esmerler

Esmerlle’ye uyan sarı uç karamel sarısıdır. Daha koyu ünlülerin renkleri tercih ettiği bu renk, parlak ve enerjik bir saç rengine sahiptir. Saçlarını karamele boyadıktan sonra tekrar yapmak istemeyebilirsin.

Bal sarısı

Kimlere uygun: Açık tenlilere

Bal sarısı, düşük bir kahve tonu ile koyu sarı bir ton. Bal, cildi aydınlatmak için en uygunudur. Sarı saçlar gelince, akla gelen tüm özellikler bal sarısı rengidir. Bu renk daha serin ve bu renk mutlaka gösterilecek.

Açık tenli insanlar açık sarı veya platin tonlarında baldırı sarı-sarı saçları balya yapabilirler. Sarı saç renginde doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçınızın açık sarı rengindeki ince çizgileri boyayarak saçınızı kestirebilirsiniz.

Ombre stili

Kimlere uygun: Buğday tenli ve esmerlere

Sarı saç rengini dene. Saçınızın doğal rengi üzerinde modern sarı bir ombre yakalayacaksınız.

Ombre, saç uçlarının renklendirilmesi işlemidir. Saç sürekli batması gereken bir şey olacak. Ombre tekniği herkes için çok iyidir. Bir sondaya bakmak isterseniz, ombre eğilimi hala devam ediyor. Buğday veya koyu kahverengi deri, açık sarı yerine koyu ve daha koyu tonlara sahip olmalıdır.

Koyu sarı

Kimlere uygun: Buğday tenlilere

Buğday en koyu renk tonlarından biri olan en güzel renklerden biridir. Sarı saç rengi tonları, koyu sarıya zarif bir görünüm kazandırır.

Sarı rengi arıyorsanız, açık ve koyu sarı rengi deneyebilirsiniz. Kül koyu sarı renk aynı zamanda koyu ciltler için çok uygundur.

Açık sarı

Kimlere uygun: Açık tenlilere

Kabul edelim, sarı tonlar modeller arasındaki açık sarı tonları etkiler. Parlak ve yumuşak görünen saç rengi, en açık ten rengine uygundur.

Açık sarı saç rengindeki en büyük problem, cilt renginin hafifçe soluk olmasıdır. Saçını saça sokabilirsin.

Strobing tekniği

Kimlere uygun: Bütün cilt tonlarına

Sarı saç, strobing tekniği ile ön plana sunulmaktadır. Güneşte parıldayan açık saçın üst kısmı daha ön plana çıktı; Saçınızın kontrastını bu teknikle yakalayabilirsiniz. Saçınıza modern bir dokunuş arıyorsanız, kesinlikle strobing tekniğini denemelisiniz.

Fındık kabuğu
Kimlere uygun: Buğday tenliler ve esmerler

Sarı Saç
Sarı Saç

Cilt koyu olduğundan, sıcak yansımaları olan tonları sunuyoruz. Fındık kabuğu saç rengi koyu ten rengi, parlak tonlara en uygun olanıdır. Garnier Color Naturals 7.3 Fındık Kabuğu saç renginin bir sonraki saç rengi adayı olması. Bu modele hair long da diyebiliriz. Uzun saç sevenler bu modeli tercih edebilirler.

Gümüş sarı

Kimlere uygun: Açık tenlilere

Bir-bir-tür renkli saç rengi. Bu saç rengini 111 Ekstra Hafif Gümüş Wisteria’da Garnier Çarpıcı Renkler koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Açık doğal sarı

Kimlere uygun: Açık tenlilere

Daha doğal tonlarda mavimsi saç rengi, doğal mavimsi saç rengini beyaz cilde karıştırır. Garnier Color Naturals 110 Ekstra Açık Doğal Saç Boyası vermek için bir şans.

Doğal açık kumral

Kimlere uygun: Esmerlere

Açık kahverengi saç renkleri de reng on renkler için uygundur. Doğal Tonlar Koleksiyonundan 8N Doğal Açık Kahverengi Saç rengini seveceksiniz!

En iyi saç rengini biliyorsanız, bu harika sarı saç [1] renginize sahip olacaksınız, içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Sarı Saçı Zorlamak

Eğer kendinize sarı saçı yakıştırmıyor ama siz sarı saçlara aşıksanız kendinizde sarı saç görmek istiyorsanız bunun bir yolu var. Ombre dediğimiz boyama tekniği ile sarı hiç yakışmayan ten renklerine bile renk geçişleriyle uyarlanarak yakıştırabilirsiniz. Diplerinizden koyu başlayarak uçlara doğru uzanan sarı saçlar, diplerdeki koyuluktan dolayı yüzünüzü soluk göstermeden geçiş yapan sarı saçlarla bir sarışın olacaksınız.

Bayan Güzellik

8
mutlu
Mutlu
3
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
2
vir_sl_
Virüslü

Yorumlar kapalı.