Sarı Saç Kimlere Yakışır?

featured

Senin Sarı Saç Tonun Hangisi?

Sarı saç genellikle sıcak ve aydınlık bir görünüme sahiptir ve doğru şekilde kullanıldığında birçok kişiye çok yakışabilir. Ancak, saç renginin kişiden kişiye farklılık göstermesi nedeniyle, herkesin sarı saçı aynı şekilde taşıyamayabileceğini unutmamak gerekir.

İşte kadın yüz şekillerine ve ten renklerine göre sarı saçın kimlere yakışabileceği hakkında bazı bilgiler:

Yuvarlak Yüz Şekline Sahip Kadınlar: Yuvarlak yüz şekline sahip kadınlar, yüzlerinin daha ince görünmesini sağlayacak saç stilleri tercih etmelidirler. Bu nedenle, katlı kesimler veya dalgalı saçlar yuvarlak yüzlere sahip kadınlara çok yakışır. Sarı saç rengi de yuvarlak yüzlere sahip kadınlara yakışan renklerden biridir.

Kare Yüz Şekline Sahip Kadınlar: Kare yüz şekline sahip kadınlar, yüzlerinin köşelerini yumuşatmak için saç stilleri seçmelidirler. Bu nedenle, uzun katlı saçlar veya katmanlı bob kesimleri kare yüzlere sahip kadınlara çok yakışır. Sarı saç rengi de bu yüz şekline sahip kadınlara çok yakışır.

Kalp Şekilli Yüz Şekline Sahip Kadınlar: Kalp şekilli yüzler, genellikle dar bir çeneden ve geniş bir alından oluşur. Bu yüz şekline sahip kadınlar, saçlarını yüzlerinin ön kısmından uzaklaştırmak için perçem veya yan süpürme gibi stilleri tercih etmelidirler. Sarı saç rengi, bu yüz şekline sahip kadınlara çok yakışır.

Oval Yüz Şekline Sahip Kadınlar: Oval yüz şekline sahip kadınlar, neredeyse her saç modelini taşıyabilirler. Bu yüz şekline sahip kadınlar için sarı saç rengi de çok uygun bir seçenektir.

Ten Rengi: Sarı saç, açık cilt tonlarına sahip kadınlarda çok güzel görünebilir. Özellikle açık tenli kadınlar sarı saçı çok rahatlıkla taşıyabilirler. Ancak, koyu tenli kadınlar sarı saçı taşırken, doğru tonu seçmek önemlidir. Sarı saçın daha koyu tonları koyu tenli kadınlara daha iyi yakışır.

Altın sarısı

Kimlere uygun: Açık tenliler

Açık tenli burada! Güneşin parladığı bu sarı saç renkleri, açık tenlere iyi gelir. Açık tenli insanlar için iyi bir haber … Altın sarısı boyandıktan sonra saçlarını yoğunlaştırmak.

Bronde

Kimlere uygun: Buğday tenliler

En son saç trendlerini takip ediyorsanız, bronde saç modasının farkındasınız. Kahve ve sarı çiçekleri bu saçları buğday için çok uygun hale getirir. Cildiniz için sarı arıyorsanız.

Küllü sarı

Kimlere uygun: Açık tenliler

Kül sarı saçları hafif ciltler için çok uygundur. Sarı rengini seviyorsanız, kesinlikle kül sarı rengini denemelisiniz. Bu saç renginde, renkli gözler ile iyi görünüyor! Göz rengini getirirseniz, sarı külden başka bir renk aramamalısınız.

Platin sarısı

Kimlere uygun: Hem açık tenlilere hem buğday tenlilere

Hem açık hem de tahıl renklerine uyan bu renk, 2018’de popülerlik kazanıyor. Çok açık sarı tonu seviyorsanız, platin renklendirme şansı yakalayabilirsiniz. Saç rengi ve ten rengi arasında kontrast oluşturmak istiyorsanız, platin rengi doğru seçimdir. Bu model bob haircuts modeline biraz benzer.

Karamel sarısı

Kimlere uygun: Esmerler

Esmerlle’ye uyan sarı uç karamel sarısıdır. Daha koyu ünlülerin renkleri tercih ettiği bu renk, parlak ve enerjik bir saç rengine sahiptir. Saçlarını karamele boyadıktan sonra tekrar yapmak istemeyebilirsin.

Bal sarısı

Kimlere uygun: Açık tenlilere

Bal sarısı, düşük bir kahve tonu ile koyu sarı bir ton. Bal, cildi aydınlatmak için en uygunudur. Sarı saçlar gelince, akla gelen tüm özellikler bal sarısı rengidir. Bu renk daha serin ve bu renk mutlaka gösterilecek.

Açık tenli insanlar açık sarı veya platin tonlarında baldırı sarı-sarı saçları balya yapabilirler. Sarı saç renginde doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçınızın açık sarı rengindeki ince çizgileri boyayarak saçınızı kestirebilirsiniz.

Ombre stili

Kimlere uygun: Buğday tenli ve esmerlere

Sarı saç rengini dene. Saçınızın doğal rengi üzerinde modern sarı bir ombre yakalayacaksınız.

Ombre, saç uçlarının renklendirilmesi işlemidir. Saç sürekli batması gereken bir şey olacak. Ombre tekniği herkes için çok iyidir. Bir sondaya bakmak isterseniz, ombre eğilimi hala devam ediyor. Buğday veya koyu kahverengi deri, açık sarı yerine koyu ve daha koyu tonlara sahip olmalıdır.

Koyu sarı

Kimlere uygun: Buğday tenlilere

Buğday en koyu renk tonlarından biri olan en güzel renklerden biridir. Sarı saç rengi tonları, koyu sarıya zarif bir görünüm kazandırır.

Sarı rengi arıyorsanız, açık ve koyu sarı rengi deneyebilirsiniz. Kül koyu sarı renk aynı zamanda koyu ciltler için çok uygundur.

Açık sarı

Kimlere uygun: Açık tenlilere

Kabul edelim, sarı tonlar modeller arasındaki açık sarı tonları etkiler. Parlak ve yumuşak görünen saç rengi, en açık ten rengine uygundur.

Açık sarı saç rengindeki en büyük problem, cilt renginin hafifçe soluk olmasıdır. Saçını saça sokabilirsin.

Strobing tekniği

Kimlere uygun: Bütün cilt tonlarına

Sarı saç, strobing tekniği ile ön plana sunulmaktadır. Güneşte parıldayan açık saçın üst kısmı daha ön plana çıktı; Saçınızın kontrastını bu teknikle yakalayabilirsiniz. Saçınıza modern bir dokunuş arıyorsanız, kesinlikle strobing tekniğini denemelisiniz.

Fındık kabuğu
Kimlere uygun: Buğday tenliler ve esmerler

Sarı Saç
Sarı Saç

Cilt koyu olduğundan, sıcak yansımaları olan tonları sunuyoruz. Fındık kabuğu saç rengi koyu ten rengi, parlak tonlara en uygun olanıdır. Garnier Color Naturals 7.3 Fındık Kabuğu saç renginin bir sonraki saç rengi adayı olması. Bu modele hair long da diyebiliriz. Uzun saç sevenler bu modeli tercih edebilirler.

Gümüş sarı

Kimlere uygun: Açık tenlilere

Bir-bir-tür renkli saç rengi. Bu saç rengini 111 Ekstra Hafif Gümüş Wisteria’da Garnier Çarpıcı Renkler koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Açık doğal sarı

Kimlere uygun: Açık tenlilere

Daha doğal tonlarda mavimsi saç rengi, doğal mavimsi saç rengini beyaz cilde karıştırır. Garnier Color Naturals 110 Ekstra Açık Doğal Saç Boyası vermek için bir şans.

Doğal açık kumral

Kimlere uygun: Esmerlere

Doğal Tonlar Koleksiyonundan 8N Doğal Açık Kahverengi Saç rengini seveceksiniz!

En iyi saç rengini biliyorsanız, bu harika sarı saç [1] renginize sahip olacaksınız, içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Sarı Saçı Zorlamak

Eğer kendinize sarı saçı yakıştırmıyor ama siz sarı saçlara aşıksanız kendinizde sarı saç görmek istiyorsanız bunun bir yolu var. Ombre dediğimiz boyama tekniği ile sarı hiç yakışmayan ten renklerine bile renk geçişleriyle uyarlanarak yakıştırabilirsiniz. Diplerinizden koyu başlayarak uçlara doğru uzanan sarı saçlar, diplerdeki koyuluktan dolayı yüzünüzü soluk göstermeden geçiş yapan sarı saçlarla bir sarışın olacaksınız.

Bu makalede, sarı saçın kadın yüz şekillerine ve ten renklerine göre kimlere yakışabileceği hakkında bilgiler verildi. Yuvarlak yüz şekline sahip kadınlar için katlı kesimler veya dalgalı saçlar, kare yüz şekline sahip kadınlar için uzun katlı saçlar veya katmanlı bob kesimleri, kalp şekilli yüzler için perçem veya yan süpürme gibi stiller tercih edilmesi önerildi. Oval yüz şekline sahip kadınlar neredeyse her saç modelini taşıyabilirler. Sarı saçın açık cilt tonlarına sahip kadınlarda çok güzel göründüğü belirtildi ve koyu tenli kadınların doğru tonu seçmesi önemli olduğu vurgulandı.

Bayan Güzellik

8
mutlu
Mutlu
4
_zg_n
Üzgün
2
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
2
vir_sl_
Virüslü

Yorumlar kapalı.