En Dikkat Çekici Kızıl Saç Tonları

featured

En Dikkat Çekici Kızıl Saç Tonları

Kırmızı her zaman aşkın ve tehlikenin rengidir. Kızıl saç tonları hep dikkat çekicidir çoğunlukla kızılların rengin kendisi gibi ateşli olduğu söylenir. Kırmızı aynı zamanda isyanın da simgesidir. Bu yazıyı kırmızının doğru gölgesini seçmeniz için bilmeniz gerekenleri araştırdıktan sonra elde ettiğimiz bilgileri derleyip hazırladık.

Kırmızı Doğru Gölge Nasıl Seçilir

Kırmızının pek çok tonu vardır. Doğru tonu seçmek için birkaç faktörün bilinmesi gerekir fakat en önemlisi, kullanacağınız kırmızı tonuna doğru karar verebilmek için cildinizin yüzey tonunu ve alt tonunu bilmelisiniz.

Kısmi Kızıl Saçlar

Kısmi Kızıl Saçlar

Her zaman trend olan kırmızılardan biri de şok edici kırmızıdır. Doğru gölge ile eşleştirildiğinde harikalar yaratır. Şok edici kırmızı tam vurgulama yerine kısmi vurgulamalarda kullanılırsa, çok daha iyi sonuç verir.

Hacimli Gösteren Kırmızı Saç

Boyutlu kırmızı vurguları yapmak, saça derinlik ve boyut ekler. Böylece saçın vurgulanmasına ve dikkat çekmesine de yardımcı olur. Ayrıca ait olduğu yüzü de güzelce çerçeveler. Bir başka avantajı da, kullanan kişinin doğal saç tonuna inanılmaz bir parlaklık kazandırmasıdır.

Klasik Kırmızı Saç

Klasik Kırmızı Saç

Şüpheli ya da tereddütlü olduğunuzda klasikleri tercih edin. Klasik kırmızı şimdiye kadar hiç başarısız olmadı ve büyük ihtimalle asla da olmayacak. Klasik kırmızı renk tonu tüm renklerle iyi bir uyum sağlar. Bu nedenle her sabah ne giyeceğinizle ilgili sıkıntınız da ortadan kalkar.

Sıcak Kızıl Tonları Saç

Sıcak tonlu bir cildiniz varsa sıcak tonlu saç renklerini tercih edin. Sıcak kırmızı bu yıl çok tercih ediliyor. Pek çok soğuk cilt tonuna sahip olan kadın, bu saç rengini kullanıyor.

Şarap Kırmızısı Saç

Şarap Kırmızısı saç

Şarap kırmızısı, yoğun bir gölge rengidir. Daha soğuk tonda bir ten renginiz olsa da, ten renginize uygun sıcak tonları kullanabilirsiniz. Şarap kırmızısı, kahverengi saç ile iyi gölge oluşturur ve saça derinlik verir.

Venedik Kırmızısı Saç

Venedik kırmızısı turuncu, kırmızı ve kahverengi karışımdır. Söz dinlemez saçlarınız varsa Venedik kırmızısı gölgeyi öneriyoruz. Küçük ve yuvarlak bir yüze sahipseniz, bu vurgular sizde daha da güzel duracaktır.

Pembe – Kırmızı Tonlar

Pembe – Kırmızı Tonlar

Kırmızı ve pembe iki ateşli, fakat aynı zamanda çok zarif dişil tonlardır. İkisi birlikte özellikle saç rengi olarak iyi çalışırlar. Bu parlak renk karışımıyla, gençlik yıllarınız hiç tükenmesin.

Titian Kırmızısı

Koyu renkte saç köklerini çarpıcı bir Titian kırmızısı ile karıştırın. Bu kırmızı tonu, yoğun koyu siyah saçlarla gerçekten çok iyi sonuç verir. Titian kırmızısı sarı saçlarla da mükemmel sonuç verir. Bu aşamada anahtar; saç tonunuzla en iyi uyum sağlayan alt tonu bulmaktadır. Bu nedenle koyu sarı saçlarınız varsa daha koyu bir Titian tonu seçmenizi öneriyoruz.

Kırmızı ve Mor Tonlarında Ombre

Kırmızı  ve mor mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Bazı koyu mor saç uçlarını, kırmızı renkleri vurgulayacak şekilde bir arada kullanın. Benzer alt tonları seçin. Bu kombinasyon hem ince, hem de kalın telli saçlarda harika sonuç verir.

Görünümünüze güzel ve canlı bir dokunuş katar.

Kiraz Kırmızı Tonlarında Saç

Kiraz Kırmızı Tonlarında Saç

Kiraz kırmızısı birçok kadın tarafından sevilen ateşli bir gölgedir. Gözleri ortaya çıkarır ve cilt tonunu vurgular. Kiraz kırmızısını, saçınıza pembe ve sarı gölgeler ekleyerek patlatın.

Turuncu Kırmızı

Turuncu yaratıcılığı ve cesareti simgeler, üstelik aşkı ve tehlikeyi simgeleyen kırmızı ile de çok iyi uyum sağlar. Yaz fotoğraflarınız için bu zencefili renk tonunu öneriyoruz.

Bordo Kırmızı

bordo saç

Bordo kırmızı, çarpıcı bir renktir. Saçınızın üst bölümünü karanlık tutun ve diğer kısımlara parlak dokunuşlar verin. Bordo kırmızısı kendi gölgesini canlı ve odakta tutarken, diğer renklerin daha doğal akışını sağlar.

Hafif Kızıl Tonlarında Saç

Hafif Kızıl Tonlarında Saç

Yumuşak kızıl bu tarz bir patlama ile geri geldi. Ama dürüst olmak gerekirse zaten hiçbir zaman da tam anlamıyla gitmemişti. Sadece bu tonlamayla asi bir renk olmaktan çıkıyor. Her yaştan kadınlara önerilebilecek harika bir gölgedir.

Kırmızı Tonlamalı Kahverengi

Kırmızı Tonlamalı Kahverengi

Kızıl saçlı bir akımı denemek için harika bir seçimdir. Kahverengi saç tellerine, hafif kırmızı dokunuşlar ekleyin. Görünüşünüzü beğeneceksiniz.

Kumral Kırmızı Balyaj

Kumral Kırmızı Balyaj

Yaz hepimizin zihinsel ve fiziksel olarak hazırlanıp beklediği bir mevsimdir. Mükemmel bir tatil yeri seçtiğinizi farz edelim.  Böylece de Instagram fotolarınızın çok güzel olduğunu düşünelim. İşte tam bu sırada saçınızın çok önemli bir rol oynayacağını bilmenizde fayda var. Bu yaz  kumral kırmızı balyajı tercih edin. Bu size mükemmel bir görünüş kazandırır.

Sarı Saçlarda Bakır Gölgeler

Sarı Saçlarda Bakır Gölgeler

Sarı saçlar, her zaman görkemli görünüyor. Yani tümüyle kırmızı yerine bu da tercih edilebilecek güzel bir seçenektir. Sarı saçlara hafif kızıl bakır arası bir vurgu tonu ekleyin. Böylece saç tellerinize bir boyut ve derinlik eklersiniz. Bu rengi kullandığınızda, saçınızın doğal görünmesi için onu dalgalı formda kullanın.

Parlak Kırmızı Patlamalar

Parlak Kırmızı Patlamalar

Parlak kırmızı patlamalar saçınızı şekillendirir. Saçlarınızı katmanlar halinde kestirin ve parlak kırmızıya boyayın. Bu saçla siyah göz kalemi kullanmayı da ihmal etmeyin. Mükemmel  asi bir çekicilikle yazı sürdüreceksiniz.

Bugün sizlerle kızıl saç ve diğer adı ile kırmızı saç ile ilgili bir sürü model ve bilgiler öğrendik. Sizler için hazırladığımız makaleyi beğendiyseniz daha çok kızıl saç modelleri ve bilgileri için bizi takip etmeyi unutmayın.

3
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü