Kapat

Saç Parlatıcı Doğal Saç Maskesi

Anasayfa
Saç Bakımı Saç Parlatıcı Doğal Saç Maskesi
ABONE OL

PARLAK SAÇLARA SAHİP OLMANIN KISA YOLU

Parlak saçlar için saçlarınızın sağlıklı olmasına gerek yok. Ciddi bir saç bakımı gerektirmeden de saç parlatıcı doğal saç maskesi ile de saçlarınızı parlak gösterebilirsiniz. Hatta bu maske saçları parlatmakla da kalmıyor, saçları nemlendirir, besler ve yumuşatır.

Elbette, diğer her şeyde en makbul olduğu gibi, saç maskeleri de doğal olanıdır. Saç, dış etkenlerden en çok etkilenen, güzelliğin en önemli unsurlarından biridir. Saçınıza hak ettiği özel bakımı vermek için bir servet harcamanıza ve bolca zamana gerek yok. Evde kolay ve pratikçe hazırlayabileceğiniz saç maskesinin tanımını bırakıyoruz. Saçın bu maske ile parlayacak!

saç parlatıcı saç maskesi

saç parlatıcı saç maskesi

Saç Parlatıcı Doğal Saç Maskesi

Malzemeler:

  • 1/3 bardak zeytinyağı
  • 2 çorba kaşığı bal
  • 1 limon suyu

Hazırlanması:

Zeytinyağı, bal ve limon suyunu iyice karıştırın. Saç derinize ve tüm saçınıza uygulayın. Başınıza nemli bir havlu sarın ve 2 saat bekleyin. Sonra doğal bir şampuanla yıkayın.

Bal, doğal nemlendirme özelliği sayesinde saçları yumuşatır ve parlatır. Limon suyu aynı zamanda saçın pH değerini dengelerken doğal ışıltı elde etmenize yardımcı olur. Zeytinyağı en doğal nemlendiricilerden biri olarak bilinir. Saçları besler, yumuşatır ve parlatır.

Bayan Güzellik


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hürriyet