Saç Bakımı Önerileri

featured

Saç Bakımı Önerileri

Saçlarınızı parlak ve sağlıklı görünümüne kavuşturmak için onarıcı ve besleyici saç bakım önerilerimizle hayal ettiğiniz sağlıklı saçlara sabır ederek kavuşalabilirsiniz.

Sağlıklı Saçlar için Saç Bakımın Püf Noktaları

Saçlarımızın iyi görünmesi için önce sağlıklı olması gerekir. Sağlıklı saçlar dolgun ve parlak görünür. Vitamin ve mineral bakımından zengin yemeye özen gösterin. Saç dökülmesi varsa, doktorunuzla konuşun. Gerekli testlerden sonra, saçları güçlendirmek için mezoterapi, PRP veya saç dolgusu gibi bazı tedaviler uygulanabilir.

Saç boyalarınız, inmeler, izin verme işlemleri hakkında bilgi edinin. Saç bakımı ürünlerinizi doğru seçin. Saçınıza yapacağınız bakım desteklerini ihmal etmeyin.

Saç Dökülmesini Önleyen 5 Bitki

Saç Modelleri ve Yüz Hatları İlgisi

Yüzün yuvarlak mı, kare mi, oval mi, üçgen mi? Her saç modelleri her yüz için uygun değildir. Yüz hatlarınıza uyması için kesimler kullanmaya dikkat edin.

Yaşınız ilerledikçe, düz çizgi, çok katmanlı, dışa doğru hareket eden bölümleri seçin. Asimetrik kıllar daha modern bir hava verir. Yumuşak dalgalı saçlar yüz hatlarınızı yumuşatır. Kısa boyluysanız, çok uzun saç modellerini tercih etmeyin.

Saçınız incelirse, omuz hizasını geçmeyen katlanmış kesimleri seçin.

Saç Rengi ve Cilt Tonu İlgisi

Doğru tonlarda seçilen saç renkleri görüntünüzü güçlendirir, cildinize ışıltı ekleyin. Yanlış renkler yorgun bir görünüm verir. Saç renginiz cildinizle ve göz renginizle uyumlu tonlarda olmalıdır. Yaş ilerledikçe çok açık veya koyu tonlara dikkat edin. Çok açık tonlar soluk görünmenizi sağlarken, koyu tonlar çizgilerinizi keskinleştirir. En ideali, doğal renginizden iki ton açık veya koyu tonlara sahip olmak ve gerekirse görürseniz ışıltıya sahip olmaktır.

Bayan Güzellik

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü