Okul için Saç Stil Önerileri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Okul için En İdeal Saç Stil Tavsiyeleri

Yaz biter, okullar açılır. Erken terkedilmiş; Okul-ev-sosyal yaşam üçlüsünü tek bir günde ortaya çıkaran kızlar için en basit ve popüler saç stillerini derledik.

1.Yarım Topuz Saç Stili

Son dönemin en popüler modelini uygulamak çok kolaydır. Saçınızı lastik veya tel düğme ile yapabilirsiniz. Daha serin bir görünüm için, küçük bir lastikle küçük bir krem yapın ve tel tokaları ile çevirin.

2. Yarım Örgü Saç Stili

Yarım topuzdan sıkılanlar için bir de yarım örgüyü deneyebilirsiniz. Uzun, kısa her türlü renk ve saç boylarına yakışan bir stil. Hemde çok basit öyle değil mi? Vakit bize lazım.

3. Plaj Dalgası Saç Stili

Plajın yaza özel olduğunu kim söyledi? Okulda kıvırcık kıvırcık, yapılandırılmış saçlar oldukça abartılı olabilir. Ancak, bu çok doğal ve yapılması çok kolay. Neyse deniz spreyini sıkabilir ve burgu yapabilirsin; bu kadar.

4.Pratik Maşa Yap Çık

Dalgalı dalga yöntemi söyleyenler için de okulda uygulanır. Püsküllerdeki at kuyruğu yayılır, sonra balmumu açılır, sonra açılır. Saçlarınız kolayca bozulmazsa.

5. Hollanda Örgüsü Saç Stili

Son dönemin en popüler saçlarından olan Hollandalı örgü, klasik örgüden farklıdır, içe doğru değildir, dışa doğru bakmaktadır ve bu da örgüyü daha hacimli ve havalı görünmesini sağlar. Kumaş normal örgü kadar basittir; sadece iyice öğrenmeli ve pratik yapmalısınız. Nasıl Yapılır: Double Dutch Braid gibi videoları izleyin ve size yakın olan birinden yardım alın.

6. Topuz Dalgası Saç Stili

İşte neşeyle insanlar için en pratik saç modeli. Akşam duşundan sonra saçlarınızı çevirin ve çörek yapın ve uyuyun. Sabah saçlarınızı açtığınızda, kendi kendine tonlanan bir saça benzeyen saçlara sahip olacaksınız. Ayrıca, kıvrım seviyesini artırmak için birkaç düğme de yapabilirsiniz. Bu nokta, saçın saçı çıkarmamasıdır, ancak fotoğrafta, onu enine olarak ayırabileceksiniz (çünkü saçınızı dik olarak aldığınızda iki parça saçınız olacaktır) ve eğer kolay yağlanmış saçlarınız varsa, Üstüne değil, aşağıdan gevşek topuzu yapmayın.

7.At Kuyruğu Saç Stili

Yaptığımız ponytags asla ünlüleri sevmez. Tabii ki, tonlarca saç uzatma ve şekillendirme kullanıyorlar; Ancak abartmadan havadar atkuyruğu yapmak mümkündür. Bir toka halinde saç telini kullanarak ve en önemlisi saçlarınızı toplayarak, iki saç tokasını arka arkaya takarak güzel bir at kuyruğu elde edebilirsiniz.

8. Ev Topuzu Saç Stili

Serin bir ev topunu sokağa taşımak çok zor, evde değilsiniz. Saçlarınız son aşamada en üstte bir at kuyruğu almak için yeterince uzunsa, saçınızı tamamen saçınızdaki kauçuk saçtan çıkarmayın ve hippi tutucuyu döndürmeyin. Topuzunuzu hafifçe bastırarak, saçı sağdan sola çıkararak güzel bir modeli yakalayabilirsiniz.

9. Düzleştirici Dalgası Saç Stili

Saç düzleştiricinizi 5 dakika ısıtın, büyük tutamları saçınızın üstünden alın ve düzleştirici üzerinde bir maşa gibi bırakın. Tüm saçlarınıza uygulamanız gerekmez. Elinizle biraz uzatın ve dilerseniz püskürtün, hepsi bu.

10. Ekspres Maşa Saç Stili

Saç düzleştiricinizi 5 dakika ısıtın, büyük tutamları saçınızın üstünden alın ve düzleştirici üzerinde bir maşa gibi bırakın. Tüm saçlarınıza uygulamanız gerekmez. Elinizle biraz uzatın ve dilerseniz püskürtün, hepsi bu.

11. Taç ve Saç Bandı Aksesuarları

En büyük kurtarıcılar saçlarınızı yıkadığınız kronlar ve bandanalardır. Biraz kuru şampuan ve taç; günü kurtar, ama hayatı değil.

12. Hacimli Fön Saç Stili

Kısa saçlı iseniz, şanslısınız. Saçınızı geniş bir üfleme fırçasıyla patlatmak için kullanabilirsiniz.

13. Saçınızı Yan Tarafınıza Alın

 

İşte farklı ve basit bir model. Saçını bir kenara at ve boynundaki tel tokaları ile bağla.

14. Aksesuarları Kullanın

En şirin, tatlı saç stillerinden bir tanesi. Saçlarınızı önlerden 2 tutam alarak arkanızda fiyonk bir toka veya kurdeleyle tutturabilirsiniz.

15. Kakül ve Perçem Saç Stilleri

Saçınızı tamamen topladığınızda yüzünü sevmiyorsanız veya bebek saçıyla uğraşırken sorun yaşıyorsanız, her saç şeklinin küçük bir dokunuşla güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü