featured
service

Saç düzleştiriciler, kimyasal bakım ürünleri, saç dökülmesi gibi saç dökülmesi gibi süreçlerin sonucu olarak solgun, yıpranmış ve sağlıksız bir görünüme ulaşılır. Bu durum tekrarlanırken, saçınızın işlenmesi zorlaşır. Bununla birlikte, saçınızı düzleştirmek ve artan keratin saç bakımı ile daha parlak ve bakımlı bir görünüm vermek mümkündür.

Keratin Bakımı ile yenilikler

Herkesin pürüzsüz, sağlıklı ve kusursuz saçlara sahip olması ortak arzusudur. Saçlarınız saç maşası, saç düzleştirici, bukleler ise, düzenli darbe bıktınız. Zaten bu yöntemler saçlarınızdaki saçlara zarar verir ve saçınızın aşınmasına neden olur. Bununla birlikte, saçlarınız keratin saç bakımı ile düzleştirilirken, güneş ve hava kirliliği gibi dış etkenlere karşı da daha güçlüdür.

Keratin bakımına hangi saç uygulanır?

Saçınıza boya uyguladığınız, açıcı, nem, hava kirliliği ve saçınızı şekillendirmek için kullandığınız düzleştiriciler gibi kimyasal işlemler, saçınıza keratin gibi hasarlar vererek cansız ve solgun görünüme neden olur.

Saçınızın aşırı yıpranması ve kuruluğu varsa, saçınız ana yapısını kaybetmeye başlar; Örneğin, kıvırcık saçlarınız dalgasını kaybederse, keratin bakımı sizin için uygun olacaktır. Keratin bakımı, saçınızın maruz kalan kısımlarını doldurmanın yanı sıra hasarlı saçlarınızı da onarır. Keratin saçın ana yapısında bulunan bir maddedir, yıpranmış saçlarınıza uygulanabilecek en iyi bakım keratin olacaktır. Tedavi edilen, hasar görmüş saçlardaki keratin miktarı azaldıkça, oluşan boşlukları doldurmak ve daha dolgun bir görünüm elde etmek için keratini yüklemek gerekir. Yemyeşil, sağlıklı ve düz saçlara sahip olmak isteyenler keratin bakımına sahip olabilirler.

Keratin neden yapılır?

Gün geçtikçe daha fazla insan tarafından tercih edilen keratin bakımı veya keratin saç bakım ürünleri, saçı güçlendirmek ve daha iyi bir görünüm vermek için en etkili yöntemlerden biridir. Peki neden keratin bakımı yapılır?

Size keratin bakımı için üç neden gösterebiliriz.

Uzun bir süre için kıvırcık veya dalgalı saçları 1.Fingering
2. eski kuvveti geri, hasarlı saçları onarmak için
3. Yemyeşil, parlak ve sağlıklı bir saç yapısına sahip olmak

Keratin bakımının yararları bununla sınırlı değildir. Genellikle kıvırcık veya dalgalı saçları kalıcı olarak pürüzsüz hale getiren keratin bakımı, aslında kuru ve hasar görmüş saçlara uygulanan etkili bir genel bakımdır. Bu bakım ile kuru saçlarınız yumuşar ve saçlarınız yıpracaktır. Saçınızı düzleştirmek ve etkili, yoğun bir tedaviye sahip olmak istiyorsanız Keratin bakımı sizin için idealdir.

Yaklaşık 20 ila 30 dakika arası keratin bakımından sonra, saçlarınız uzun süreli pürüzsüzlük, parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Ayrıca, bu sıvı keratin kılları gün boyunca herhangi bir dış etkene karşı korunmak için açığa çıkabilir. Saçlarınızı tüm hasarlara karşı korur ve saçınızı daha uzun süre korur.

Keratin saç bakımı nasıl yapılır?

Keratin saç bakımı kuaförünüzdeki bir uzman tarafından yapılmalıdır. Her şeyden önce, saçlar keratin bakımı için yıkanır ve kendi şampuanı ile yıkanır. Yıkandıktan sonra saçlarınız 3 ila 5 dakika beklenir. Sonra Keratin kurulumunu başlatın. Keratin bakım ürünü, uçtan uca her sapa uygulanır ve bir süre kurutulduktan sonra, kurutucu tarafından kurutulur. Daha sonra bir kıvırma demiri ile düzeltildikten sonra tekrar nemlendirici krem ​​ve şampuanla yıkanır.

Keratin uygulamasından sonra saçlarınızı yıkamak için en az 3 gün beklemeniz gerekir. Keratin ile düzleştirilen saçların devamlılığını sağlamak için özel şampuanlar ve saç bakım kremleri kullanmanızı öneririz. Kullanılan ürünün saç düzleştirmesinin uzunluğu Keratin’den saça kadar değişmesine rağmen, saç 3-5 ay boyunca düz kalır.

Hasarlı saçın ilacı: Keratin bakımı

Brezilyalı keratin kimyasal süreçler nedeniyle yıpranan veya kırılan saçlar için en etkili olanıdır. Bununla birlikte, diğer keratin tedavilerinin etkisi göz ardı edilemez. Zamanla deforme olan ve açıcı ve boyama işlemlerinden dolayı keratini kaybetmesi gereken saçlar, sıvı keratin yükleyerek eski gücünü ve kalitesini geri kazanabilir. Yoğun bakım gerektiren bir saç yapınız varsa, klasik saç maskesi ile yapılan tedavilerden çok daha etkili ve yararlı olan keratine dikkat etmenizi öneririm.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü