Ekrem Ağrılarına Kök Hücre Tedavisi

featured

Ekrem Ağrılarına Kök Hücre Tedavisi

Ekrem kireçlenmeleri her yaşta görülen sıkça karşılaşılan bir rahatsızlıktır. Fazla kilolardan dolaylı fazla yük yorgunluğu veya bazen de spordan kaynaklı kıkırdak sorunları meydana gelebiliyor. Dr. Yüksel Büküşoğlu bu ağrıları kök hücre tedavisi ile kalıcı tedavi edileceğini anlattı.

Bilimsel araştırmalarda, kendi yağ dokumuzla tedavi edilen kök hücrelerle yapılan eklem ağrılarının tedavisinin, hastalarda diz ağrısını önemli ölçüde iyileştirdiğini, kıkırdak hacmini ve eklem kıkırdak kalitesini önemli ölçüde artırdığı görülmektedir. Sonuç olarak, kendi kök hücrelerimizle yapılan eklem terapisi, diz ağrısı, hareketlilik ve kıkırdak kalitesini herhangi bir yan etki olmadan önemli ölçüde arttırır.

Kolay Teşhis Edilir 

Eklem kıkırdak kaybının tedavisinde fiberoptik araçlar kullanılarak, eklemlerin iç kısımlarını görerek, görsel muayenede, eklemlerde meydana gelen hastalıkların ve yaralanmaların teşhisini ve tedavi gören yaygın bir yöntemdir. Bilimsel çalışmalar da bu yöntemle kök hücre tedavisi probleminin açıkça görüldüğünü ve kıkırdak yaralanmalarında, menisküs yırtılmalarında, bağ yaralanmalarında ve hastalıklarda kullanıldığını ve çok iyi sonuçların alındığını göstermektedir.

İdrar Yolu Enfeksiyonu Belirtileri ve Doğal Tedavi Yöntemi

Ağrı Son Buluyor

Eklemdeki kıkırdak yaralanmasının temizlenmesinden ve gözyaşı menisküsünün tamamı veya bir kısmının artroskopik olarak çıkarılmasından sonra, hastalar ağrıda belirgin bir azalma olduğunu bildirdi. Ayrıca, uygulamadan sonraki ilk yılda, kıkırdak ve menisküs dokusunda bir iyileşme ve menisküs hacminde% 15’lik bir artış bilimsel olarak görülmüştür. Amerikan Ortopedi Cerrahisi Akademisi bunları anlattı.

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü