Yetişkinler için Saç Kesimi Modelleri

featured

Uzun ve Katlı Kesimler


Saçlarınız uzunsa ve uzun saç kullanmayı seviyorsanız, yıllar geçtikçe onları kat kat kestirebilirsiniz. Çünkü 40 yaşından sonra hepimiz saç dökmeye başlıyoruz. Bu nedenle, saçlarınız daha cansız hale gelir. Ancak, kesilmiş ve katlanmış saçlar saçlarınızı daha yoğun gösterir. Özellikle bu katlara tatlı dalgalar verdiğinizde çok daha güzel bir görüntü elde edeceksiniz.

Dalgalı Küt Model


Saçlarınız yıllar geçtikçe incelmesi ile saçlarınızın daha elastic hale geldiğini göreceksiniz. Dolayısıyla, daha stresli olan saçlarınız daha kolay kırılır. Fakat doğal olarak şekillendirilmiş dalgalı saçlar, altta dolgunluk yaratarak saçlarınızda hacim yaratır. Bu nedenle saçınızın uçlarına bir maşa yardımıyla dalgalar verebilirsiniz.

Modern Shag


Modern bir kısa kesim her zaman oldukça güzel görünmenizi sağlar. Ayrıca, mükemmel bir tarzla kesilmiş bu saçlar saçınızı daha parlak gösteriyor ve saçlarınız nemi daha iyi koruyor ve her zaman sağlıklı görünüyor. Çok fazla işleme gerek duymayan bir modele ihtiyacınız varsa, bunun gibi bir modeli deneyebilirsiniz.

Kısa Mermi


Bu kesimi iki nedenden dolayı seviyoruz: Her şeyden önce, ince alın çizgisini maskelemek açısından harika, yüzünüz çok daha genç görünüyor. İkincisi, akla gelebilecek en sofistike ve güzel kadınların eşleşmesi.

Kıvırcık Pixie

Buklelerinizi kesmek sadece sabah rutininize ayırdığınız zamanı yarıya kısaltması değil, saçınızı daha sağlıklı ve parlak kılar. Geçmişin tüm zararlarından kurtulmak ve tek beyazı kapatmak için de çok etkili bir yoldur.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü