Uzun Saçlar İçin Kesim Modelleri

featured

Uzun Saçlar İçin Kesim Modelleri

Genelde kısa saçlı kadınlar daha modern ve şekilli saçlara sahipmiş gibi bir algı vardır. Bu nedenle saçlarınızı bir kez uzattığınızda hiç bir zaman tatmin olmazsınız. Hep bir yenilik peşinde koşmak ister ve günün sonunda kendinizi kuaför koltuğunda saçlarınızı kestirirken bulursunuz. Oysa uzun saçla da havalı olmak ve son derece modern görünmek mümkündür. O halde gelin bu sene uzun saçlarıyla bizi bizden alan ünlülerin saç kesimlerine ve modellerine bakalım.


Bu Rapunzel Mi?

Hayır hayır! Kendisi uzun bir süre kısa saç kullandığı için artık uzun saçlarla görmeye alışacağımız Rihanna. Uzun saçı ona prenses bir görüntü olarak eklemez mi? Biraz gotik biraz da havalı bir prenses modeli. Kıvırcık saçlarınız varsa, onları Rihanna gibi ortada bırakmalı ve besleyici bir parlatıcı ürünle masaj yapmalısınız. Daha sonra saçlarınızı parçalara ayırıp kurutun. Havalı, kıvırcık saçların ve uzun saçların şimdi daha güzel.

Kahküllü Uzun Saç Modeli

Özellikle de uzun saçlar da kahkül kullanmak zor bir iş. Uzun saçlara kesilmiş garip, sert bir kahkül bile beklediğiniz etkiyi yaratmayabilir. Bu nedenle, eğer dikkatli gitmek istiyorsanız, kesinlikle uzun kahkülle başlatabilirsiniz. Sofia Vergara, yüzünüzü kaplayacak ve size ekstra bir katman kazandıracak model bu en güzel örneğini taşır. Saçınızın üzerinde bulunan ve yüzünüzü yumuşatan bu kahkül kesimi deneyebilirsiniz. Çok çekici!

Yine Modada Uzun Kütler!

Çok uzun saçlara sahip olmak istemiyorsanız, uzun küt saç kesimleri tam size göre. Bu sene bu saçları en iyi taşıyan ünlü isim şüphesiz Jennifer Lawrence. Bir süredir kısa gördükleri saçlar şimdi omuzlarının aşağısına dökülüyordu. Ancak, bu uzunluğu belli bir noktada bıraktı. Bu uzun küt modelleri, insanlara modern ve klasik bir çizgi sunuyor.

Katlı ve Dalgalı Kesimler!

Dalgalı saçlarınız varsa, onlara katlar vermelisiniz bu harika görünecektir. Dalgalı saçlara hacim veren bu modelle saçınızı taçlandırabilirsiniz. Ne demek istediğimizi görmek için, Anne Hathaways fotoğrafına bak. Büyük büyük dalgaların ve ölçülü katların

birleşimi mükemmel bir güzellik yaratmamış mı?

Uzun ve Kısa Karışık Kesimler

Uzun ve kısa karışık saç kesimleri, saça hacim veren ve ışık oyunlarıyla ortaya çıkmasını sağlayan saç modelleridir. Bu nedenle, uzun saçlar için, özellikle farklı tonları kullanan saçlar için bir nimettir. Bu nimetten yararlanan ünlü isim, şüphesiz bu yıl Gigi Hadid!

Uzun saç kesim modelleri çok avantajlıdır. Bununla birlikte, düz ve şık olmayan modeller saçlarımızı daha az ve sıradan gösterir. Bunun için, uzun saç kesim modelleri arasından seçim yaparken katmanlı modelleri öncelikli olarak düşünmek faydalıdır. Özellikle ince telli ve birkaç tüylü kılları öneririm. Bu şekilde, saç daha hacimli, hareketli ve dolu görünecektir. Her şeyden önce, katmanlı saç kesimleri herhangi bir düzleştirici veya maşa kullanmadan doğal görünüyor ve hareket ediyor. Ek olarak, saçın arkasındaki saç tabakası, saçın alt kısmının alt kısmının kısa kesilmeyeceği gözüktüğü anlaşılmaktadır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü