Saç Renginizi Seçerken Bilmeniz Gerekenler

featured

Saç Renginizi Seçerken Bilmeniz Gerekenler

Doğru saç rengini seçmek için birçok ipucu var. Gerçekten kendiniz için doğru rengi seçerseniz, sonuç mükemmeldir. Doğru saç rengi nasıl seçilir? İşte ipuçları …

1. Cilt Rengine Göre Saç Rengi

Koyu teniniz varsa, açık ve kahverengi tonlar cildinizin solgun görünmesine neden olabilir. Cilt tonunuzla orantılı koyu renk, daha canlı görünmenizi sağlar. Ayrıca tek bir renk ile saçınız daha iyi görünür.

Buğday ten rengi kategorisindenseniz, çok koyu renkler size sert bir ifade verebilir. Aşırı sarmayan sarı tonları, cildinizin renginin bronz ve canlı görünmesini sağlar.

Kızıl Tonlarda Saç Modelleri ve Renkleri

Beyaz tenli iseniz, çok koyu renklerden uzak durmanız gerektiğini düşünüyoruz. Sizce de beyaz ten ve siyah saç modası çok öncelerde kalmadı mı? Şimdi zaman, doğallık zamanı. Bu nedenle, kendi saç renginizden fazla ileri gitmeyen yakın renkleri seçmelisiniz.

Eğer beyaz tene sahipseniz ve ten renginizin beyazlığını ön plana çıkarmak istiyorsanız önceliğiniz ten renginizi ortaya çıkarmak olmalı. Daha sıcak renkler ve yumuşak geçişler sizin için ideal olacaktır. Doğru tonu bulabilirseniz, kızıl tonları da deneyebilirsiniz.

Aynı zamanda Alp Kavasoglu‘nun “sana hangi saç rengi en çok yakışır?” başlıklı videosunu makalemize eklemek için çok faydalı ve uygun bulduk. Cilt renginden daha çok cilt alt tonlarından yola çıkarak size en çok yakışan saç rengini bulmanızda çok faydalı olacağını düşünüyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=IwqNJ49UXqU

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü