Kızıl Tonlarda Saç Modelleri ve Renkleri

KIZIL SAÇLAR - KIZIL SAÇ MODELLERİ
KIZIL SAÇLAR - KIZIL SAÇ MODELLERİ
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıl Saç Rengi

Kızıl saçlar, kızıl tonlarda saç renkleri bu yılın favori ve popüler saç modellerinden! Kızıl modelli saç çekici görünmesinin yanında, uzun süre daha canlı bir görünüm de veriyor. Ayrıca nadir bulunan saç renklerinden olduğu için oldukça da dikkat çekici bir saç rengidir.

Binlerce kızıl tonları mevcutken hangi kızıl tonunun sizin saç rengi tonunuz olacağı konusunda kararsızlık yaşamanız çok normal.  Madem vaziyet bu şekilde, kızıl saç renklerinde bu sene en çok öne çıkan ve tercih edilen tonlarına yakından bakmaya ve tanımaya ne dersiniz?

Kırmızı saç her zaman aşkın ve tehlikenin rengidir. Kızıl saçlı rengi tonları hep dikkat çekicidir çoğunlukla kızılların rengin kendisi gibi ateşli olduğu söylenir. Kırmızı renk tonu ve bakır kızıl aynı zamanda isyanın da simgesidir. Bu yazıyı kırmızının doğru gölgesini seçmeniz için bilmeniz gerekenleri araştırdıktan sonra elde ettiğimiz bilgileri derleyip hazırladık

Kızıl Saç Modelleri

Yoğun kızıl rengi tonları, adı gibi kızılın en yoğun ve zengin kızıl renklerinden biridir. Özellikle buğday tenlilere ve esmer tenlilere yoğun kızıl bir saç renkleri ile canlı bir görünüm kazandırır. Eğer sen de yoğun kızıl saç [1] rengini istiyorsan, düz bir saç modeli kullanmak, kızıl tonları ön plana çıkartacaktır.

KIZIL SAÇLAR - KIZIL SAÇ MODELLERİ

kızıl saç tonları

koyu kızıl saç

kızıl saç modelleri

en iyi kızıl saç boyası

KIZIL KAHVE SAÇ MODELLERİ

Kahve ve kızıl karışımından oluşan kızıl kahve saç rengi, aşağıdaki örnek saç modelleri fotoğraftalarıdan da anlaşılacağı üzere özellikle beyaz tenlilere çok yakışıyor! Sen de beyaz bir tene sahipsen kızıl kahve saç rengine bir şans vermeyi düşünebilirsin.

koyu kızıl saç rengi

kahve kızıl saç rengi

kızıl saç rengi kataloğu

TARÇIN VE BAKIR TONLARI

Tarçın bakırı saç rengi, sultan bakırı saç rengi gibi kızıl saç tonları bu sene de popülerliğini kaybetmeden sıklıkla kullanılacak gibi görünüyor. Yaklaşık her cilt tonuyla yakışan bakır, tarçın kızılı tonlarını özellikle saç renginde radikal bir değişim yapmak isteyenler kesinlikle denemeli.

kısa kızıl saç

kızıl saç rengi tonları

yoğun kızıl saç rengi

kahve kızıl saç

buğday ten kızıl saç

kızıl saça ombre

kısa kızıl saç modelleri

beyaz ten kızıl saç

KOYU KIZIL SAÇ MODELLERİ

Koyu kızıl saç modelleri, koyu kumral veya esmer tenliler için ideal kızıl ton rengi olabilir. Eğer kızıl bir saç rengi istiyorsanız ama ten renginiz ile uyum sağlayacağını düşünmüyorsanız koyu kızıl bir saç renklerini deneyebilirsiniz.

kızıl saç boyası tonları

kızıl saç boyası renkleri

tarçın kızıl saç rengi

kızıl saça ombre

kızıl saç bakımı

kızıl saç nasıl akıtılır

7
mutlu
Mutlu
2
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü

Yorumlar kapalı.