Saç Dökülmesini Yumurta Maskesiyle Durdurabilirsiniz

featured

Saç Dökülmesini Yumurta Maskesiyle Durdurabilirsiniz

Saç dökülmesinin bir çok nedeni olabilir. Altında yatan rahatsızlıklar olabilir, mevsim geçişleriyle yaşanan geçici saç dökülmesi problemi olabilir. Ancak saç dökülmesi aşırı dökülüyor ve uzun sürüyorsa saç hacminde ciddi saç kaybı yaşatabilir. Saç dökülmesinin önüne geçmek için, yumurta maskesinin faydalarından yararlanın. Saç dökülmesini yumurta maskesiyle durdurabilirsiniz..

Yumurta Maskesi Tarifi

Ne Gerekli?

  • 1 yumurta akı
  • 1 çorba kaşığı Hindistan cevizi yağı
  • Birkaç damla limon yağı

Ne  Yapıyoruz?

Bir kabın içinde yumurta akı ve Hindistan cevizi yağını karıştırın. Sonra limon yağı ekleyin ve karıştırmaya devam edin. Tüm malzemeler iyice karıştırıldıktan sonra, bu maskeyi saçlarınızın diplerinden başlayarak boy ve uçlarına doğru sürün. Yumurta maskesini saçınız da 25-30 dakika kadar bekletin ve şampuanla ılık ya da soğuk su da yıkayın.

Yumurta Maskesinin Saça Faydaları

Yumurta akı, doğal saç proteinine benzeyen mükemmel bir protein kaynağıdır. Hızlı saç uzatmada sıkça yumurta maskesi kullanılır çünkü, etkili bir saç uzatma içeriğidir. Faydaları yalnızca bu kadar değildir, saç oluşumunu hızlandırır ve saçları güçlendirerek mevcut saç dökülmesi problemini durdurmaya yardımcı olur. Protein kaynağı olmasıyla birlikte saçlara eşsiz bir parlaklık vaat eder. Yumurta maskesinin içeriğindeki Hindistan cevizi yağı, saç derisini ve saçları nemlendirerek besler. Limon yağı ise saçlara parlaklık verir ve uzamasını destekler.

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü