Kapat

Örgü Saç Modelleri

Anasayfa
Saç Bakımı Örgü Saç Modelleri
ABONE OL
ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

Örgü Saç Modelleri

Örgü saç modelleri, pek pratik olmasa da en çok tercih edilen ve bir kurtarıcı olan saç modellerinden bir alanıdır. Örgü saç modellerinin bir diğer avantajı ise saçlarınızı örgüden açtığınızda kıvırcık yeni yapılmış gibi bukle bukle saçlara sahip olmanızdır. Örgü saç modelleri konusu olan size sunacak olduğumuz örgü saç modelleri sayesinde tüm dikkatleri saçınıza almak istiyorsanız aşağıda sunacağımız örgü saç modellerinden birisini dene ve örgü saç modelleri sayesinde saçlarınla göz alıcı ol! Örgü saç modelleri popüler olmaya devam ediyor. Özellikle son zamanlarda hayatımızdan çıkmayan örgü saç modelleri bu sezon her yerde görülüyor. Klasik modeller yerine farklı ve havalı örgü saç modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu örgü saç modelleri ile günleri kurtarmaya hazır olun!

Örgü Saç Modelleri Düğüm Örgü

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

Bahar kapıya kadar geldi, klasik saç modelleri yerine daha hacimli ve havalı örgü saç modelleri arıyoruz. Bu sezon, favori saç örgü modellerimiz bu hacmin başında, büyük düğüm örgü saç modelinde geliyor. Kalın tutamlardan yapılan bu örgü saç modelleri sayesinde sağlıklı saçlar görülecektir.

Editörün önerisi: Bu örgü saç modelinin görünümü çok önemlidir. Ama bahsettiğimiz şey yayılan, kabarık bir görünüm değil, aynı zamanda hacimli, dağınık bir görünümdür. Saçınıza hacim kazandıran ve daha hacimli görünmesi için en iyi kuru şampuanlardan birini seçmek! Saçınıza anında hacim kazandıran ve beyaz bir kalıntı bırakmayan bu kuru şampuanla örgü saç modellerinde tam gelişmiş görüntüsüne kavuşacaksınız! 🙂

Örgü Saç Modelleri Gizemli Örgü

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

Saçlarınız daha sıkı toplu olmasını istiyorsanız, topuzlu gizemli örgü saç modelini tavsiye ederiz. Hem çok şirin, hem de genç gösteren bu örgü saç modeli sayesinde saçlarınıza kusursuz görünüm kazandırabilirsiniz. Özellikle renklerle ortaya çıkan saçlara sahipsen bu örgü saç modelleri arasından bu örgü modeli senin için en ideali diyebiliriz.

Örgü Saç Modelleri Minik Örgüler

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

Bir kurtarıcı örgü saç modellerinden biriside bu örgü modelidir. Acele bir yere gitmeniz gerek ve saçlarınızın müthiş olması gerekiyorsa bu örgü saç modelini deneebilirsiniz. Saçlarınızın sadece tek bir tarafını balıksırtı şeklinde örüp, diğer tarafta ise geriye kalan saçlarınızı dalgalı model yapabilirsiniz. Kısa sürede yapılabilen bu örgü saç modeli sayesinde gecenin en havalı kızı sen olacaksın.

Örgü Saç Modelleri Kılçık Örgü

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

Kılçık örgü saç modeli özellikle uzun saçlara sahip olan bayanlarda harika sonuçlar elde edilen bir örgü saç modelidir. Eğer salaş ve dağınık örgü saç modellerini beğeniyorsanız, bu saç örgüsü size göre olabilir!

Örgü Saç Modelleri Halat Örgü

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

Özellikle sosyal medyada gördüğümüz bu halat örgü saç modeli aslında yapılışı fotoğraftaki kadar basit. Yine uzun saçlı modeller için ideal olacaktır. Özellikle dikkat çekici bir saç rengine sahip olanlar bu örgü saç modelini kesinlikle denemeliler. Çok yakışacağından eminiz.

Örgü Saç Modelleri Taç Örgü

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

Saç örgü modellerinin belki de en şirini olan taç örgülü saç modeli olabilir.

Örgü Saç Modelleri Fransız Örgü

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

Örgü saç modelleri arasından parizyen olmak isteyenlerin seçimi fransız örgü saç modeli olabilir! 2018-2019 örgü saç modelleri trendleri arasında en çok yer alan Fransız örgü saç modelini günlük olarak da, iş veya okula giderken de kullanabileceğiniz bir örgü saç modelidir.

Bayan Güzellik


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hürriyet