Düğün Saç Modelleri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DÜĞÜN İÇİN SAÇ MODELLERİ

Düğün telaşı arasında bir de düğün için saç modelleri düşünmeyin diye biz size düğün saç modelleri derledik. Düğünün, telaşı, hazırlığı bitmez. Saçı makyajı elbisesi organizesi bunların hepsi tatlı telaşlardır. Düğün de öncelik gelen şık olmaktır. Saçlarınızı normal günlük yaşamınız da kullandığınız saç modelleri kullanırsanız daha sportif kalırsınız genellemeye göre. En şık olanı ve önce yüzünüze sonra yaptığınız elbise kombinine göre seçmenizi öneriyoruz.

DÜĞÜN İÇİN SAÇ MODELLERİ ÖNERİLERİ

Kısa Saçlar İçin Dalgalı Fön Saç Modeli

Düğün için saç modellerine en klasiklerden biriyle başlıyoruz. Özellikle de saçınız kısaysa. Düğün için hoşlanmıyorsanız. Dalgalı bir fön asla risk almayacaktır ve şıklık sağlayacaktır. Tamda istediğiniz gibi, şık! Özellikle de fotoğraftaki gibi asimetrik kesimli saçlara ne kadar yakıştığına dair şüphe yok.

Yarım Topuz Dalgalı Saç Modeli

Saçı olduğu gibi açık bırakmak bir süre sonra saçın bozulmasına doğru gidebilir güzel ve havalı görünümünü kaybetmesine neden olur. Ama yarım toplamak hem yeni saç modelleri trendlerinden biri hem de dans boyunca saçınızın da bozulmayıp güzel görüneceğinin garantisi. Özellikle de ön tarafında kalan saçlarından şikayetçi olanlar için harika bir seçim olacaktır. Sizde saçınızın sürekli gözünüzün önüne gelmesinden hoşlanmıyorsanız yarım topuz en sık kullanacağınız saç modellerinden bir tanesi olabilir.

Klasik Alt Topuz Saç Modeli

Eğer davetlisi olduğunuz düğün biraz daha klasik tarzdaysa saçlarınızın da öyle olmasının zararı yok hatta fayda var ortama uyum sağlayacak saç modelleri tercih etmeniz daha çekici kılacaktır. Örnek olarak gösterebileceğimiz yukarıda duran fotoğraftaki topuz olabilir. Eminim bu topuz her abiye kombine gidecek bir saç modeli olurdu özelliklede düğün için.

Farklı Topuz Modelleri

Yukarıdaki fotoğraftaki gibi saç modeli kullanmak istiyorsanız adımları takip edin;

saçlarınızı düz tarayın,

saçınızı aşağıdan toka yardımıyla atkuyruğu yapın,

çift kez bağladığınız tokanın bir düğümünden tüm saçınızı dıştan içeriye doğru topuz yapar gibi geçirin,

saçlarınızı yukarıdaki gibi bağlayacak kadar saç bırakın hepsini topuz yapmayın,

bıraktığınız saçlarla tokayı saçlarınızla üste alıp gizleyerek yukarıdaki gibi şekil verin.

yukarıdaki fotoğrafta olan asil saç modeli görünümü elde etmek aslında bu kadar kolay.

Sarmal Topuz Saç Modeli

Bu tarz topuz saç istiyorsanız maalesef adımları takip edin diyemeyeceğim çünkü profesyonel ellerden yani kuaförünüzden yardım alarak yapabilirsiniz. Kendi başınıza çok zor. Sarılarak toplanan topuz saç hem klasik hem de bohem tarzlara yakışacak gruptan.

Dağınık Atkuyruğu Saç Modeli

Evet, dağınık topuz duydum da dağınık atkuyruğu modeli duymadım der gibisiniz, çünkü bu benim tabirim. Fakat hepimizin çok sık yaptığı bir saç modeli aslında çünkü günlük yaşamda çok rahat kullanılan pratik olan bir saç modeli. Düğün için de şık dümdüz vücudunuzu saran bir elbiseyle çok rahat kullanabilirsiniz, saçınız aksesuarınızdır. Şıklaştırmak size kalmış!

Kısa Saçlar İçin Dağınık Toplama Saç Modeli

Uçları düz bırakılmış dalgalı fönle şekil verilmiş saçı gelişigüzel tek tokalarla tutturmak yeterli. Özellikle kısa saçlar için en rahat ve pratik olan bir saç modelidir. Sade bir düğün deneyimi için deneyebilirsiniz.

Halat Topuz Saç Modeli

Alımlı ve çekici gösteren bu saç modeli düğünün konsepti ne olursa olsun uyumlu olacaktır. Aynı şekilde her kombine yakışacak bir saç modeli olduğunu düşünüyorum. Yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi saç aksesuarlarıyla topuz süslemesi yapabilirsiniz. Çok şık! Düğünlerde gözler sizde 🙂

Açık Saç Yarım Halat Örgü Saç Modeli

Kır düğünleri davetleri için en ideal saç modellerinden biri bu model gibi yarım toplanmış saçlar olsa gerek. Biraz hareketli fakat bir o kadar da çok tutulan bu tarz saçları açık bırakarak halat örgülerle kullanabilirsiniz. Özellikle de dalgalı saçlar için çok ideal. Bu model düğün için çok şık gözüküyor.

Arkası Taç Örgü Saç Modeli

Örgünün klasikliğinden vazgeçmeden yeni saç modelleri denemek istiyorsanız bu tarz örgülere düğün için kullanabilirsiniz. Özellikle bob kesimli saçlar da daha bir uyumlu ahenk ettikleri de bir gerçek. Özellikle bir önceki saç modeli gibi bu saç modeli de kır düğünler için idealdir.

Dağınık Topuz Saç Modelleri

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü