En Çok Yapılan Göğüs Estetikleri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En Çok Yapılan Göğüs Estetikleri

En popüler meme ameliyatı prosedürleri göğüs büyütme ve göğüs dikleştirme operasyonlarıdır. Her iki prosedür de aynı vücut bölgesi için gerçekleştirilse de, özel hedefleri ve sonuçları vardır. Meme büyütme işleminde meme implantının cerrahi yerleşimi ile meme hacmi, büyüklüğü ve dolgunluğu arttırılır.

Göğüs Estetiğinde Yeni Teknoloji

Düz, genç ve yuvarlak görünümden kaynaklanan sarkık göğüs problemlerini ve sarkan, sarkan göğüslerin şeklini düzeltmek için göğüs büyütme ameliyatı yapılır. Sarkmanın başlıca nedenleri yaş, genetik, hamilelik / emzirme ve kilo değişiklikleri; Meme kaldırma (mastopexy) bu sorunları çözebilir. Çok hafif göğüs sarkmasının göğüs büyütmesi sadece iyileşebilir. Fakat bir noktada, meme büyütme sarkma problemini çözmez, benzer şekilde, meme büyütme göğüslerin genel boyutunu veya şeklini artırmaz.

Ameliyat amacınız meme boyutunu artırmak ve sarkan memeyi düzeltmekse, meme büyütme ile birlikte meme büyütme işlemini aynı anda yapabilirsiniz.

İlginizi çekecek olduğunu düşündüğümüz başka bir makale: Meme Estetiği Öz Güven Katıyor

Aşağıdaki özelliklere sahip kadınlar için, meme kaldırma uygundur:

  • Küçük, sarkık memeler
  • Hamilelik veya kilo değişikliklerinden dolayı memelerde kilo kaybı ve gerilme
  • Uzun veya sarkık göğüsler
  • Asimetrik göğüsler
  • Şekil ve kontur kaybetmiş göğüsler
  • Sarkık ve hacim kaybetmiş göğüsler

Sorunlu memeler için birçok meme büyütme seçeneği seçilebilir. Sarkık bir meme ucu olan, yeterli göğüs dokusuna sahip bir kadının sadece sertleşmesi gerekebilir; Ancak memeler aynı anda hacim kaybederse, genişleme ile birlikte sarkma en iyi seçenektir.

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü