Göğüs Estetiğinde Yeni Teknoloji

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göğüs Estetiğinde Yeni Teknoloji

Daha çok göğüs büyütme estetiğini yaptırmak isteyenleri ilgilendiriyor. Bu yöntem sayesinde ise göğüs estetiğinden sonra göğsünüzde iz kalmıyor! 

Koltuk Altı Endoskopik Göğüs Büyütme Tekniği Altında

Kadınlar için güzelliğin en önemli unsurlarından biri, göğüs, görünüm ve kendine güven eksikliğidir. Çünkü göğüslerini güzel bulamayan kadınlar zamanla hissedebilir. Yapısal veya gelişimsel faktörler nedeniyle, göğüsler istenenden daha küçüktür ve psikolojik sorunlara neden olabilir. Bu durumda, tek çare meme büyütme ameliyatlarıdır.

Göğüs Estetiğinde Yeni Teknoloji, göğüs, meme büyütme
Göğüs Estetiğinde Yeni Teknoloji, göğüs, meme büyütme

Sağlık teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte birçok alanda yenilikler yapılmaktadır. Endoskopik meme büyütme tekniği, ameliyat sonrası göğüste iz bırakmak istemeyen insanlar için akla gelen ilk yöntemdir. Bu yöntem birçok hasta grubunda başarıyla uygulanabilir.

Badem Göz Estetiği

Bu teknik için ideal adaylar;

  • Göğüs üzerinde iz olmasını arzu etmeyenler
  • Göğüs ucu küçük olanlar
  • Göğüs altı çizgisi belirgin olmayanlar
  • Göğüsleri küçük olanlar ve sarkıklığı olmayanlar

İz Kalmayacak

Her meme ameliyatında, koltuk altı endoskopik meme büyütme ameliyatında olduğu gibi, hastanın ayakta duruyorken çizimlerin tamamlanması gerek.

Koltuk altından yapılacak kesi işlemi, hasta koltuk altı altında ellerini beline koyarken görünmüyor. Kesi, altının en yüksek noktasına ve çukura yerleştirilmelidir. Yine, iz vücudun önünden ve arkasından görülmeyecek şekilde koltukaltı önünü aşmadan planlanır.

Ameliyattan sonraki gün hasta günlük yaşantısına dönebilir. Silah kullanımında sakınca olmamasına rağmen, erken seferberlik iyileşme için faydalıdır ve günlük faaliyetlere geri dönülmesi önerilir.

Kaynak: Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Hakan ÇALIŞKAN 


0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü