5 Dakika da Saç Örgüsü Nasıl Yapılır ?

featured
Saç Örgü Nasıl Yapılır

Sadece biz mi yoksa örgüler daha da karmaşıklaşmaya devam ediyor (kanıt için DNA örgülerine bakınız)? Onlar Cilalanabilir ve kaprisli veya tamamen romantik olsa da, bir şeyi idare edemediğimizde ya da ciddi bir baş ağrısı ile uyandığımızda genellikle örgülere başvururuz.

Presentable görünmek için yaklaşık üç dakika veya daha az zamanınız olduğu günlerde, dağınık bir balık kuyruğu örgüsü kullanmayı deneyin. Bu dağınık olabilir, ama bu saç modeli tamamen yetişkin olduğunu vaat ediyoruz.

ADIM 1: Kuru şampuan ya da Biolage Clean & Recharge Dry Şampuan gibi tekstüre edici sprey ile kökten uca saçınıza akıtın. Örgüden önce saçların üzerine püskürterek, düz veya ince saçlara mat, kaymayan bir doku verirsiniz, örgüler daha kolay şekillendirir ve yumuşak bir tutuş sağlar. Bu, özellikle şampuanlanırsa faydalıdır.

ADIM 2: Tüm saçlarınızı bir tarafa çekin ve elastik bir bantla bağlayın.

ADIM 3: Ayrı saçları iki eşit bölüme ayırın.

ADIM 4: Sol atkuyruğun dışından küçük bir saç bölümü alarak, bu parçayı sol atkuyruğun üstünden sağ at kuyruğuna doğru çekin. Bölümün boyutu saçınızın kalınlığına bağlı olarak değişecektir, ancak at kuyruğu büyüklüğünün dörtte birinden daha az olmalıdır.

ADIM 5: 4. adımdaki talimatları tekrarlayın ve saçları tamamen aşağı indirin.

ADIM 6: Balık kuyruğu örgütünüzü alt kısımda sabitleyin ve atkuyruğunuzu tutmak için kullanılan elastik bantı kesin. Daha parlak, daha gevşek bir örgü için balık kuyruğunu örgüyü kenarlarından geçirin.

Daha fazla yetenek için ya da bu seviyeyi bir sonraki seviyeye taşımak için, zahmetsizce şık bir görünüm için basılı bir eşarp ya da saç teli gibi birkaç saç aksesuarı ekleyin.

Saç Örgüsü Modelleri

Bir Diğer Saç Örgüsü Modelleri

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü