Soğan Suyuyla Saçlarınızı Uzatacak Bir Bakım

soğan suyu ile saç uzatma
soğan suyu ile saç uzatma, saç bakımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Saçlarımı Nasıl Hızlı Uzatabilirim? Saçlarım Küstü Mü? Saçlarım Uzamıyor, Saç Uzatmak, Gibi Soruların Cevapları ve Saç Bakımı Hakkında Her Şey Bayanguzellik.com’da

Kısa Saçlardan Sıkıldıysanız Uzatmanın Zamanı Geldi

Genelde saçlarımızı şekillendirmek için yüksek ısıya maruz bırakırız ve saçlarımız bu yüksek ısıya dayanamaz kırılırlar. Ve o kırıkların görüntüsü bizi çok rahatsız eder. Tiftikleşmiş saç uçlarını gördüğümüz de ise soluğu kuaförde alırız, kuaför de makası eline alır ve uzun saçlara güle güle der o kısa saçlarla mutlu olmaya çalışırız. Tabi kısa saçlardan daima mutlu olanlarımız var, kimilerine uzun saçtan ise kısa saç çok daha iyi yakışıyor tabi ama bu kişiler de kısa saçlardan memnunsa bu sorunumuza ortak olup “saç uzatmak”  konularına göz atmazlar herhalde. O yüzden buradaki herkes uzun saçlar istiyor diye düşünerek yorum yapıyorum. Ah bu kırıklar, kaç genç kızın göz yaşlarına sebep oldu değil mi? Kimilerimizin saçları kesilme kıvamına gelene kadar üşengeçliğin vermiş olduğu inatla saç bakımı  yapmamak için inatlaşır. Aslın da saçlar iyice kırılmadan, yıpranmadan saç bakımını yapsak yerlerde kesilen saçlar olmayacak. Her şeyi son güne bırakmayalım saç bakımımızı düzenli yapalım. Evet, bu kadar nutuktan sonra size bir kaç doğal yöntemlerle saçlarınızı nasıl uzatırsınız sorusuna cevap vereceğim. Saç bakımı için mükemmel tarif soğan suyu ile tanışın. Okumaya devam edin.

Anneannelerimiz Bilir; Soğan Suyu Yöntemi ile Saç Bakımı

Evet anneannelerimiz bilir derken eski bir yöntemdir, eğer bu kürü uygulayanı görür de kimden duyduğunu sorarsanız cevap %80 eskilerden olacaktır. Eski ama çok iyi bir yöntemdir. Diğer tüm o pahalı ürünlerden vesaire daha etkili olduğunu iddia edebilirim. Ve sizde bunu denemeden bilemezsiniz. Yapılışı çok basit, üşengeç hanımlar için favori saç bakımı tarifi olmalı. Soğanı küçük parçalara ( örneğin 4’e bölün) böldükten sonra sizin için uygun olan bir tencere ve ya cezve de daha hızlı haşlanması adına sıcak su beraberinde soğanı kaynatın. Fokur fokur göbek atmaya başlayınca ocağı kapatın rengini salmaya başlayacaktır zaten. Daha sonra sıcak sıcak saç derinize sürün diyemeceğim için soğumasını bekleyin ve saçlarınıza köklerden yani derinizden başlayarak uçlara kadar yedirin. Bunu kimileri geceden yatmadan önce sürüp sabaha kadar bekletip duş alıyorlar kimileri ise 15-30 dakika ve ya bir kaç saat bekletenler de var ama minumum 15 dakika bekletmeniz gerekeceğinin garantisi verebilirim.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü