Kapat

Saçların Hızlı Uzamasını Sağlamak için Bir Tarif

Saçların Hızlı Uzamasını Sağlamak için Bir Tarif

Hızlı saç uzatma konuları çok ilgi duyuluyor. Bunun sebebi saçların geç uzamasından kaynaklı olabilir mi acaba? Yoksa sürekli saçlarınızla mı oynuyorsunuz? Saçlar kimyasal boya işlemlerinden geçerse mecburen biraz kısaltılması da gerekiyor, kimse çalı süpürgesi gibi duran bir saç istemez elbette. Saçların kısalması sizinde hoşunuza gitmiyor ve saçlarınızı hızlı uzatmak istiyorsanız benimde denediğim bir tarif var. İşte saçların hızlı uzamasını sağlamak için o tarif..

Bende bu videoda görmüştüm ve kendim haftada üç kez 1 aydır tekrar ediyorum. Sonuçlar mükemmel, gözle görülür bir uzama var.

Malzemeler:

  • 1 Kap
  • 1 Yemek kaşığı hindistan cevizi yağı
  • 1 Ampul e vitamini
  • 1 Tatlı kaşığı zerdeçal
  • 4 Çay kaşığı bebek şampuanı (sülfaftsız, tuz içermeyen şampuan olduğu için)
  • 1 Çay bardağı su

Hazırlama:

Yukarıdaki videoyu izlediyseniz aynı izlediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Bir kaba 4 çay kaşığı bebek şampuanı veya sülfatsız tuz içermeyen şampuan ekleyin, 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı ekleyin, 1 tatlı kaşığı zerdeçal, eczaneden satın alabileceğiniz 1 ampul e vitamini ve 1 çay bardağı su ekleyerek karışımı karıştırın. Tüm saçlara uygulayın 1 saat bekletin ardından saçlarınızı yıkayın. Kalan karışımı serin ve ışık görmeyen bir ortamda muhafaza edebilirsiniz.

Bayan Güzellik

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir