Saç Kurutma Teknikleriyle Belirgin Bukleler Yapmak

featured
Saç Kurutma Teknikleriyle Belirgin Bukleler Yapmak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saç Kurutma Teknikleriyle Belirgin Bukleler Yapmak

Evde kendiniz yapabileceğiniz basit saç kurutma teknikleri sayesinde artık siz de muhteşem dalgalı saçlara sahip olacak ve dalgalı saçlar için kuaföre gitmeye ihtiyaç duymayacaksınız. Sadece birkaç adımda harika dalgalara sahip olmak için yazımızı okumanız yeterli…

Her kadın dalgalı, gür ve ortama girdiği andan itibaren herkesi etkisi altına almak isteyen o harika saçlara sahip olmayı ister. Ancak herkesin saç tipi farklıdır, herkesin saçı doğal dalgalı görünümde değildir. Dalgalı saçlara hayran olan ve girdiği ortamda bir anda dikkatlerin üzerinde yoğunlaşmasını isteyen hanımlar için; muhteşem dalgalı saçlara sahip olmanın sırrını veriyoruz. Basit birkaç adım ile birlikte artık siz de muhteşem dalgaları ile size ayrı bir hava katacak olan saçlara sahip olabilirsiniz. Saç kurutma teknikleri sayesinde sahip olacağınız dalgalı saçlar; özellikle baharda çok daha iddialı bir stil oluşturmanızı sağlayacak.

Düz Saçlılar İçin Dalgalı Saçlara Sahip Olma Sırrı

Düz Saçlılar İçin Dalgalı Saçlara Sahip Olma Sırrı

Stil sahibi dalgalara sahip olmak isteyen düz saçlı hanımlar; ilk olarak işleme dalga belirginleştirici etki yapan köpüklerden saçlarına uygulayarak başlamalılar. Ön kısımda kalan saçların kulak üzerinden geçirilmezi ve saçın 4 ayrı bölüme ayrılması gerekiyor. Her bir bölümü ayrı ayrı olacak şekilde çevrilebildiği kadar çevirerek, saç kurutması makinesi ile güzelce kurutun. Unutmayınız ki; saçlarınızı ne kadar çok çevirebilirseniz, dalgalar da o denli şahane gözükecektir.

Hafif Kıvırcık Saçlara Dalgalı Görünüm

Eğer çok fazla kıvırcık olmayan saçlara sahipseniz; sizin bir saç düzleştirici ürüne ihtiyacınız olacak. Saçlarınızı saç düzleştirici bir ürün sürdükten sonra; saçınızı 4 farklı bölüme ayırmanız gerekiyor. Her bölümü kendi içerisinde sıkı bir şekilde örmeli ve ardından saç kurutma makinesi ile biraz kuruttuktan sonra uyumalısınız. Sabah kalktığınız zaman, muhteşem dalgalı saçlara sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Aşırı Kıvırcık Saçlar Nasıl Dalgalı Bir Hal Alır

Aşırı Kıvırcık Saçlar Nasıl Dalgalı Bir Hal Alır

Saçlarınız aşırı derecede kıvırcık ise; öncelikle yapmanız gereken su bazlı bir saç köpüğü temin etmek olmalıdır. Su bazlı saç köpüğünü saçlarınıza sürdükten sonra güzel taramalısınız. Ardından elastik bir toka yardımı ile yüksek bir atkuyruğu oluşturmalı ve bu şekilde saçlarınızı saç kutruma makinesinden yardım alarak kurutmalısınız. Saçlarınızı kuruttuktan sonra atkuyruğunu açacaksınız. Böylece muhteşem dalgalı saçlar karşınızda olacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü