Kapat

Kısa Saçlar Tekrar Trend

Anasayfa
Saç Bakımı Kısa Saçlar Tekrar Trend
ABONE OL

KISA SAÇLAR TEKRAR TREND

Uzun saçların aksine kısa saçlar her zaman daha kullanışlıdır. Uzun saçları seviyor olsanız bile bu kısa saç modelleri sizi saçınızı kestirmeye teşvik edecek!

Aynı zaman da uzun saçlılar bilir, saçların yaz sıcağında bizi nasıl yaktığını. Aslında bir çok sebep var kısa saçlara sahip olmaya. Kısa saçlar yüzünüzü ön plana çıkartarak yüzünüzün güzelliğini öne çıkarır. Kısa saçlarla kendinizi daha rahat ve saçınız da daha az ağırlık hissedersiniz. Bu da sizi rahatlatır. İşte trendlerde olması hoşunuza gidecek kısa saç modelleri.

TOMBOY KISA SAÇ

Eğer her sabah evden çıkarken alelacele çıkıyorsanız ve üstüne üstlük yetişmekte zorlanıyorsanız. Bunun da sebebi saç ve makyajsa, hiç olmazsa saç telaşından kurtaracak kısa saç modellerinden birisi de tomboy kısa saç modelidir. Saçınızın ön kısmı, bu modelin ön yüzünün arkasından biraz daha uzun süre özelliklerinizi gösterir. Büyük bir alnınız olduğunu düşünüyorsanız bu model size çok yakışacaktır.

ÖN SAÇ HAREKETİ

Kadınlık ve erkeklik arasındaki ince çizgiyi yansıtan bu model, son zamanlarda çok moda. Çene çizgisinden başlayıp öne doğru kıvrılan bu kısa saç modeli, saçlarınızı hacimli bir şekilde göstermek için bire birdir.

KATLAMA BOB KESİM

Saçınızın ön kısmı ve kenarlardan daha uzun olan saçların arkası yüzünüzün dış hatlarını ortaya çıkaracak ve size erkeksi bir hava verecektir. Hareketli görüntünüzle günlük hayatınız bugün saçlarımı nasıl topladığım sorununu yok edecektir.

 


“Kısa Saçlar Tekrar Trend” üzerine 1 yorum

  1. Selin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir