Kapat

Vaser Liposuction ile Yağ Aldırma

 Vaser Liposuction ile Yağ Aldırma

Bölgesel yağ aldırmak için vaser liposuction yöntemi düz bir karına sahip olmak isteyenlerin dileklerini gerçekleştiriyor. Aynı zaman da alınan yağlar kalçaya aktartılabiliyor.

Vaser Liposuction Nedir?

Vaser liposuction yağ çıkarma yöntemi, vücudunuza belirli bir form vermek için kalıcı olarak yağ dokusunu kaldırabilir. İnce kanül yardımıyla, yağlı dokunun bulunduğu bölgeye girilir ve cilt altına sıvı verilir. Vücuda verilen sıvı sayesinde yağ dokusu, diğer dokuları yağ dokusundan ayırarak vücuttan ayrılır. Bu yöntemle düz mideye sahip olmanın yanı sıra, karın bölgenizdeki aşırı yağ hücreleri de kalça bölgesine aktarılır ve Brezilyalı popo adı verilen dik, kabarık ve belirgin bir popo görüntüsü elde edebilirsiniz.

Normal Liposuctiondan Farkı Nedir?

Vaser liposuction’ın normal liposuction’dan farkı, ses dalgalarını kullanarak yağ dokularını diğer dokulardan ayırmaktır. Vaser liposuction uygulama yöntemi, kanülün yağ dokusunun çevresindeki diğer dokuları (sinir ve kan dokularını) etkilemez ve diğer dokularda herhangi bir hasara neden olmaz. Yağ aldırmak istenilen bolge uzerunden üç-dört milimetre kesilip kanüllerle içine girerek yüksek frekanslı ses dalgaları verilecek ve yağ dokuları ayrışacaktır. Daha sonra yağ dokusu çıkarılır ve bölgede incelme meydana gelir.

Erkekler De Yapıyor

Erkek hastalarda çok popüler olan vaser liposuction yöntemi, sportif vücut hatlarına sahip olmak isteyen herkesin başvurması gereken bir yöntemdir. Erkek hastalarda baklava görünümü adı verilen altı paket kas ve göğüs kasları ortaya çıkarılarak vücuda atletik bir görünüm kazandırılır.

“Vaser Liposuction ile Yağ Aldırma” üzerine 1 yorum

  1. myra estetik says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir