Kapat

Vakko İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonu

Anasayfa
Moda Vakko İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonu
ABONE OL

Vakko İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonu

Vakko, İlkbahar-Yaz 2019 koleksiyonunu sergiledi. Tasarımlarda enerjik ve parlak renkler ön planda tutulmuş.

Vakko, İlkbahar-Yaz 2019’da coşku verici bir farkla floresan tonlarının enerjiyi arttırdığı ‘Fluo Booster’; canlı ve parlak renklerin işgaliyle dikkat çekici ‘Color Invasion’; doğal ve ham kumaşların etnik bir ruhu gösterdiği ‘Natural Chic’; amansız bir siluet olarak ‘Lux Minimalism’; doğanın ışığını simgesele ederek bu ışıltıyı trendlere yansıtan ‘Golden Sunset’ temalarıyla yazı karşılıyor.

Sıcak Yaz Gecesi Hatırlatma: Fluo Booster

Yaz modasında floresan tonlarıyla ışıltı patlaması oluşturan tema; parlak oranj, pembe, floresan sarı, yeşil renklerini giyim ve aksesuarlarda başarıyla sergiliyor. Bazen birleşmiş, bazen beyazlarla, bazen çizgilerle kombin edilen floresan, bütün tasarımlara sihirli bir dokunuş katıyor.

Renk Orkestrası: Renk İşgali

Temada, sokak stilinden ceket pantolon takımlardan, elbise, etek, gömleklere kadar her şey geniş bir renk yelpazesinde bütünleşmişcesine rengarenk… Tüm takımlar renkli lastik ayakkabı veya erkek ayakkabı veya sabolarla rahatlıkla giyilebiliyor.

İlginizi çekecek olduğunu düşündüğümüz başka bir makale: Moda Konusu Şişme Montlar

Doğanın en saf hali: Natural Chic

Koleksiyon, geometrik taklitler ve etnik aksesuarlarla kesişen güçlü bir çizgi siluetini yansıtıyor. Doğallığın öne çıktığı koleksiyonda, hem tasarımlardaki sadelik hem de malzemedeki doğaya dönüş özgünlük yaratıyor.

Sadeleş: Lux Minimalizm

Bu temada, lüksün son noktası olan minimalist zerafet, zamansız bir siluet. Canlı kırmızıların grilerle, koyu mavi ile somon, toz bej ve açık sarı ile vizonun birleşimi ve elbette hepsinin beyazlarla olan büyük uyumu bize sahip olduğumuz sadeliğin değerini hatırlatıyor.

Golden Sunset

Golden Sunset, batan güneşin beyaz kumsallara yansımasının şık bir yansımasıdır. Gündüzleri geceleri gündüz enerjisini kullananan temada, gerçek altın yaprakların basılmasıyla yaratılan kısa ve uzun elbiseler, büstiyer ve etekler, kabartma efektleriyle 3 boyutlu bir hikaye yaratıyor.

Bayan Güzellik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hürriyet