Sağlıklı İlişki Neden Önemlidir?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlıklı İlişki Sağlığınız İçin Neden Önemli: Bu günlerde başarısız olan birçok ilişki var. Ortaklardan birine veya her ikisine de çok fazla stres ve baskı uygulanır. Her iki taraf da mevcut durumundan memnun değil. Parayla ilgili çatışmalar veya ilişkinin diğer yönleri var. Bu ilişkiler, onları sağlıklı ve başarılı kılan temel bir bileşenden yoksun oldukları için başarısız olur: denge.

Sağlıklı bir ilişkinin yürümesi için her iki partner arasında bir enerji akışı olmalıdır. Bu enerjinin dengelenmesi gerekiyor. İlişkide enerji eksikliği varsa, işler kontrolden çıkacak. Her iki insanın da birbirinden istediğini ve ihtiyacı olanı alabilmesi için enerji kaynağının sürekli akışını sağlamalı ve sağlıklı iletişim kanalları açılmalıdır.

bir birinize uyum sağlayın

Sağlıklı Bir İlişkiyi Nasıl Sürdürürsünüz? – Enerji kaynağı yoksa iletişim kanalları kapanır ve ilişki yürümez. İlişkiye getirdiğiniz enerji dengeli değilse, sağlıklı bir ilişki sürdürmek imkansızdır. Enerji kaynaklarınız arasında doğru dengeyi bulmak sizin üzerinize çalışma gerektirir.

Yaşlandıkça ilişkilerdeki enerji değişecektir. Büyüme, tüm insanların yaşamları boyunca farklı aralıklarla yaşadığı doğal duygu durumudur. İnsanlar kendilerini mutlu ya da üzgün, heyecanlı ya da depresif hissettiren deneyimler yaşadıkları için değişirler. Bu değişiklikler meydana geldikçe, korunması gereken bir denge vardır.

kişisel sorunlarınıza çözüm bulun

Kötü Bir İlişkinin Belirtileri Nelerdir? – İlişki boyunca akan duygusal bir enerji yoksa, sürekli kavgalar, sürekli tartışmalar, sürekli anlaşmazlıklar ve hatta sadakatsizlik olacaktır. Bunların hepsi ilişkide bir sorun olduğunun ve bir şeylerin değişmesi gerektiğinin işaretleridir. Bu acıya katlanmak zorunda kalmamak için ilişkilerinizin sağlıklı olmasını istiyorsunuz.

Nasıl Sağlıklı Bir İlişkiye Sahip Olabilirsiniz? – Enerjimizin içeriden geldiğini hatırlayarak ve gerçekte kim olduğumuz konusunda partnerimize kendimizi açarak ve enerjimizin her zaman değiştiğini kabul ederek. Partnerinizin de değişeceği gerçeğini kabul etmek daha iyidir ve onlarla bu konuda tartışmak yerine, kendiniz çözmeniz için size yer vermelerini isteyin. Tartışmadan kendinizi nasıl rahatlayacağınızı ve ifade edeceğinizi öğrendiğinizde, sağlıklı bir ilişki kurabilirsiniz.

sürekli tartışmaktan uzak durun

Sağlıklı Bir İlişki Geliştirmek İçin Ne Yapmalıyım? – Bildiğiniz gibi düşündüğümüzde yaratırız. Konuştuğumuz zaman yaratırız. Öfkeleniriz, depresyona gireriz ve enerjik oluruz. Buradaki fikir, bu enerjiler arasında sağlıklı bir denge bulmak veya onları zorlamak yerine ilerlemek için kullanmaktır.

Enerjimin Ana Kaynağı Kim? -Sorunlardan biri, bazı insanların kendi enerji kaynaklarını unuturken partnerlerine, işlerine veya evlerine odaklanmalarıdır. İletişim yoluyla enerjinizi yarattığınız zaman, enerji önce kalbinizden sonra da bedeninizden dışarı akar. Bu enerjiye enerji kaynağınız denir. İki partneriniz arasında sağlıklı bir dengeye sahip olduğunuzda ilişkiniz gelişecek ve enerjinizi işiniz yerine kalbinize bağladığınızda daha fazla enerjiniz olacak ve ilişkiniz daha mutlu olacak.

ikili seveceğiniz aktiviteler yapın

Bu Pozitif Enerji Akışını Nasıl Tutabilirim? – İç dengenizi olabildiğince güçlü tuttuğunuzdan emin olmalısınız. Her gün kendinize “Enerjim nerede?” diye sorduğunuzdan emin olmalısınız. ve siz, “Kendimi seviyorum, enerjimi yaratıyorum ve onu bedenimden çıkarıp dünyama taşıyorum” diye cevap veriyorsunuz.

Bu Harika İpuçları Gerçekten Bilinseydi Aşk Hayatınızın Nasıl Olacağını Hayal Edebiliyor musunuz? – Çoğu insan muhtemelen tüm bunları alır ve kendi hayatlarında kullanırdı. Bunun yerine, çoğu insan her gün aynı eski alışkanlıkları sürdürerek ve aynı eski şeyleri yaparak geçinmeye çalışır. Alışkanlıklarınızı değiştirdiğinizde, enerjinizi değiştirdiğinizde, aşk hayatınızı da değiştirmiş olursunuz. Anahtar, bunun içeriden gelmesi gerektiğidir.

kötü enerji yoksa güzel bir ilişki vardır

Bu Harika İpuçlarının Gerçekten Önemli Olduğunu Görebiliyor musunuz? – Enerji kaynağınızın kim olduğunu öğrendiğinizde hayatınız daha iyiye doğru değişmeye başlar. İlham verici, daha enerjik ve daha canlı hissetmeye başlarsınız. Bu yeni enerji çok bulaşıcıdır. Sadece harika bir partneriniz değil, aynı zamanda harika bir aileniz var!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.