Makyaj Trendinde Zaman Geriye Sarıyor!

featured

Gündem makyaj modası, ve şimdi trend: 90’lar! Buz mavisi göz makyajı,

dudak kalemleri, toprak tonda farlar ve makyaj adına daha bir çok şey! bayanguzellik.com

Makyajlarda 90’lar Rüzgarı Esiyor

Her şeyden önce, aşırı aydınlatmayı bir süre kullanmayı bırakmalı ve parlaklık yerine daha mat, berrak ve kadifemsi bir makyaj kullanmayı tercih etmelisiniz. Pembe ve şeftali tonlarında kızarmak ve bronz ve kahverengi tonlarda kızarmak için veda etmelisiniz. Özellikle dönemin grunge / rocker stilinde, 90’lar modası dramatik karanlık gözler karanlık dudaklarla kullanılır ve cildi mümkün olduğunca renksiz ve soluk tutmalıdır.

TOPRAK TONLARI ÖNCE

gözler; Toprak tonlarına sahip mat dokulu farlar öne çıkıyor. Dumanlı göz makyajı da yaygın olarak kullanılmaktadır. Mümkün olduğunca az renkle dumanlı makyaj kullanırken, puslu bir görünüm elde etmek için keskin göz kalemi ve yoğun kirpikler yerine yumuşak geçişler ile dumanlı bir etki yaratabilirsiniz.

Karanlık göz makyajına ek olarak, sadece siyah bir kalemle gözlerinizi çerçeveleyerek maskara giyebilirsiniz ve geceleri dağınık etkiyi yaratmak için daha yumuşak dokulu cajal kalemleri kullanabilirsiniz. Bu arada, gözünde siyah kalem çizmek isteyenlerin gözü! 90’ların ışıltılı, ışıltılı, ışıltılı, ışıltılı makyajı, tekdüze bir makyajın yapılması yerine deneysel yorumlarla geri geldi.

BUZ MAVİSİ GÖZ MAKYAJINDA TREND KAZANDI

Mavi makyaj kullanmayı sevenler için bir ilahi var; 90’lı yılların unutulmaz ayaz mavi göz makyajı bu mevsim trendlerinde gerçekleşti. Aynı zamanda çıplak göz makyajı yapabilir ve gözlerinizi renklendirmek için mavi göz kalemi kullanabilirsiniz. Kaslar; 90’lı yıllar bir çizgiye dönüşüyor gibi görünmüyor, ama dağınık, doğal görünümüne ek olarak, hafif dokulu ve yoğun kaşlar, dönemin makyajını destekliyor.

SAHNE ÜZERİNDE DUDAK KALEMİ

Dudaklarına gelin … 90’lı dudak makyajı, en önemli konulardan biridir; çerçeve etrafında çıplak ruj kalemle kahve bir dönemdir. Neyse ki bu şekilde geri gelmedi, ama yine de ünlü dudak kalemlerinin sahneye geri döndüğünü ve daha yumuşak geçişler yapan ombre tarzı dudaklar yaptığını söyleyebilirim.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Yorumlar kapalı.