Kaş Kontürü ile Kaşlarınızı Kalkık Gösterebilirsiniz

featured
service

Kaş Kontürü ile Kaşlarınızı Kalkık Gösterebilirsiniz

Bazı kaşlar yapısal olarak düşük yapılı olabilir. Bu durum ise göz kapaklarını düşük gösterir ve kişiye yorgun bir görünüm verir. Düşük kaş denilen bu kaş formunun estetik açıdan negatif bir değişken olduğu düşünülmektedir. Çünkü gözlere yakın kaşlar daha kapalı görünmeye başlar. Oysa, göz ve kaş arasındaki mesafe açıldığı takdirde;

  • Yüz ve göz çevresindeki gölgeler azaldığından daha aydınlık görünür.
  • Aşağı doğru bakan kaş formu yeniden tasarlandığından, yorgun görünüm yerine canlı ve taze bir görünüm bırakır.
  • Aynı zamanda, bu küçük yanılsama çok daha çekik gözler gösteriyor.
  • Daha güçlü bir ifade verir.
  • En önemlisi, daha genç gösterir.

Düşük kaşlara sahip olanlara ameliyatsız kaş kaldırma çözümü kaş kontürü

Kaşlar her zaman yüzdesinin istendiği pozisyonda olmaz. Konjenital etkilere ek olarak, geçen zaman ve diğer dış etkenler kaşların daha az dökülmesine, dökülmesine ve deforme olmasına neden olabilir. Bu durumda, birçok kadın kaşlara daha çekik ve doğru biçimde daha estetik uygulamalar uygular, ancak bazıları bundan kaçınır. Kaş şekillendirme endişeleri en aza indirir ve geri dönüşü zor olan estetik uygulamaların aksine pratik ve uzun vadeli çözümler sunar.

Düşük kaş ve kaşların konturunu yapmak isteyenler bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür, kontur merkezinin güvenirliğidir. Çünkü doğru kaşları almak istediğimi söylediğimde çok daha kötü sonuçlar olabilir. Ayrıca, bu konuda uygulanan birçok yöntem arasında en güvenilir olanı seçilmeli ve sağlık sorunlarına neden olmayan mikro pigmentasyon yöntemi tercih edilmelidir.

Kaş konturu nasıl uygulanır?

İlk olarak, bir göz şekli gözün şekli ve yüzün diğer faktörleri göz önüne alınarak belirlenir. Kaş formu çizildiğinde, beklentiler de belirleyici bir rol oynamaktadır. Bir sonraki adımda, belirlenen kaş modeli ön çizimi olan kişiye çizilir. Bu işlem kişiye herhangi bir rahatsızlık vermez, atılmaz. Ön çizimden sonra 3B, saç, gölgelendirme, toz haline getirme gibi uygulamalar yapılır. Kullanılan mikro iğneler tamamen kişisel ve tek kullanımlık olmalıdır.

Aynı zamanda, işlem sırasında cilde uygulanan boyalar da doğal olmalıdır. İşlem süresi, uygulanacak kaş yoğunluğuna bağlı olarak 1,5 ila 2 saat arasında değişir. Ameliyattan 20 gün sonra son dokunuşlar yapılır ve son şekil verilir. Kullanım süresi 6 ay ile 2 yıl arasında değişmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü