Kalça Büyütme Dolandırıcılarına Dikkat Edin!

featured

Kalça Büyütme Dolandırıcılarına Dikkat Edin!

Kim Kardashian, Beyonce ve Nicki Minaj gibi ünlü büyük kalçalara sahip olmak isteyen kadınlar estetik cerrahların da soluğu alıyorlar. Fakat bu operasyon için artan isteklerin oluşturduğu karanlık bir iş alanı var: Tehlikeli ve illegal kalça büyütme enjeksiyonu. Uzmanlar, kadınları sahtekarların ağına düşmemeleri konusunda uyarıyor. Başta, Sağlık Turizmi Uzmanı Emre Korkmaz, ABD olmak üzere, estetik turistleri çeken ülkelerde sayıca yükselen sahte kalça büyütme işlemleri hakkında bilgiler verdi.

Sahte Kalça Büyütme Estetikçileri

FBI istatistikleri, kendilerini kalça büyütme yapan doktorlar olarak tanıtan insan sayısında bir artış olduğunu ve bunun Florida, New York, Teksas ve Kaliforniya’da daha yaygınlaştığını göstermektedir. Aynı şekilde, tıp turistlerinin seyahat ettiği ülkelerde kalça büyümesi gerçekleştiren sahte doktor sayısında da bir artış olduğunu gözlemliyoruz.

Zeytinyağı veya Yapıştırıcı Enjekte Ediyorlar!

Vücudun bir kısmından yağ enjekte etmek ve tıbbi olarak güvenli bir işlem olan vücudun başka bir kısmına enjekte etmek yerine, dolandırıcılara zeytinyağı veya süper yapıştırıcı gibi şeyler enjekte edilir. En kötü ihtimalle, sahte kalça genişlemesinin semptomlarının gelişmesi aylar alır. Kalça büyüme dolandırıcılarının mağdurları, yeni kalçalarında mutlu ve güvenle yaşamaya başlarlar ve acı ve çarpıtmaların ortaya çıkmasından hayal kırıklığına uğrarlar.

Fiyatların Ucuzluğu Dikkat Çekiyor

Plastik cerrahi şarlatanları genellikle indirimli fiyatlarla harika sözler veriyor. Fiyatın çok ucuz olup olmadığından şüphelenmelisin. Gerçek şu ki, yoğun çalışma alanı yıllar süren, istenen estetik olmadan, eğitimli, hassas ve sanatsal bir gözle

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü