Güçlü ve Daha Uzun Kirpikler için Güzellik Tüyoları

featured

Güçlü ve Daha Uzun Kirpikler için Güzellik Tüyoları

Özellikle bayanlarda yüz güzelliğine güzellik katan temel parçaların başında kirpikler gelir. Güçlü ve uzun kirpikler her zaman daha alımlı göstermektedir. Sonuçta kirpikler gözlerin ön plana çıkmasını sağlar. Bakışlarınız daha etkileyici olur. Zayıf ve kısa kirpiklere sahip kişilerin kirpiklerini uzun göstermesi için kolay uygulanabilen yöntemler var. İşte bu yöntemlerden bazıları:

Uyumadan Önce Vazelin Masajı

Uyumadan önce sadece 10- 15 dakika doğal vazelin ile kirpiklerinize yapacağınız masaj kirpiklerinizi güçlendirip uzamasına oldukça iyi gelecektir. Düzenli olarak yapmak ve kullanılan vazelinin doğal bir vazelin olması bunun için yeterlidir.

Doğal Yağlar

Yıllar öncesinden bilinen bir durum aslında bu. Bıyık bırakan ve özellikle bıyığına düşkün erkekler yıllardır bıyıklarına badem yağı sürmekte. Doğal yağlar ve özellikle badem yağı bıyıkları sağlıklı duruma getirdiği gibi kirpikleri de güçlendirip sağlıklı duruma getirmekte. Güçlü kirpikler her zaman daha canlı ve uzun gözükmektedir. Badem yağı ile resmen kirpiklerinizi tedavi edebilirsiniz. Badem yağı sadece etkisini hemen göstermemekte. Düzenli olarak badem yağını kirpiklerinizin üzerine 3-4 hafta uyguladıktan sonra değişimi fark edebilirsiniz.

Protein Ağırlıklı Beslenme

Beslenme şeklinizde protein alımı eksik ise kirpikleriniz de güçsüz ve sönük olabilir. Protein açısından zengin bir beslenme alışkanlığı kirpiklerinde güçlenmesini ve uzamasını sağlar. Ayrıca omega-3 yağ asitleri ve B5 vitaminleri kirpik sağlığına da iyi gelmektedir.

Rimel Kullanımı

Birçok bayan bunu elbette bilir. Rimel kullanımı kirpikleri daha canlı ve özellikle daha uzun göstermektedir. Ayrıca rimel kullanımı dışında kirpik maşaları da görünümü güçlendirmektedir. Tek sorun rimel ve kirpik maşası seçimlerini doğru yapmak. Kalitesiz ürünler anlık görüntüyü sağlarken genel olarak yıpratıcı olmaktadır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Yorumlar kapalı.