Göbek Yağlarınızı Eritecek Bir Tarif

Göbek Yağlarınızı Eritecek Bir Tarif
Göbek Yağlarınızı Eritecek Bir Tarif
service

Göbek Yağlarınızı Eritecek Bir Tarif

Göbek yağlarını eritecek özel bir tarifle kısa sürede bölgesel olarak zayıflamaya hazır olun. Göbek bölgenizdeki tüm fazlalıkları bu tarif sayesinde detoks yaparak atacaksınız. İşte göbek yağlarını eritecek o tarif…

Sıcak yaz aylarının gelmesi biz kadınlar arasında güzellik açısından büyük önem taşır. Genellikle kadınların bu dönemde kendilerine ekstra çeki düzen verirler, kusurlarını iyileştirmeye çabalarlar. Yaza girerken ise en sık karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi fazla kilolardır. Daha ince kıyafetlerle kiloları saklamak oldukça zor olacağı için, en hızlı şekilde bu fazla kilolardan kurtulmak isteriz.

Kadın veya erkek, fizik tipi hiç fark etmeden öncelikle kilo aldığımız bölgelerimiz genellikle göbek bölgesidir. Göbek bölgemizden o kiloları vereceğiz diye istemediğimiz bölgelerimizden kilolar vermeye başlarız. Yüzümüz incelir, basenlerimiz istemediğimiz kadar yok olmaya başlar vesaire. Ancak her sorunun bir çözümü olduğu gibi göbek yağlarınız içinde bir çözüm var. Sizinle bir çok kişi tarafından uygulanan ve başarılı olan çok özel bir tarif paylaşacağız. Kadınlar bu tarifi kendi aralarında sır gibi saklıyor, sırrı açığa çıkarması bizden. 😉

Göbek Yağlarını Eriten Tarif

Kadın erkek fark etmeden büyük bir kilo problemini çözen o tarif aslında o kadar kolay ki sadece iki malzemeden oluşuyor ve aynı zamanda lezzetli! İçtikçe içesiniz gelecek.

Malzemeler:

  • Yeşil çay
  • Süt
  • Sıcak su

Hazırlama:

Sıcak su kaynatın ve bir demleme kabına boşaltın. Ardından 1 yemek kaşığı yeşil çay veya 1 poşet yeşil çay sıcak suyun içine demlemek üzere atın. 5 dakika kadar sonra yeşil çayınız demlenmiş olacaktır, süzün ve bir bardağın yarısını dolduracak şekilde bardağa boşaltın. 1 yarım bardak yeşil çayın içine bardak dolana kadar (yarı yarıya şekilde) süt ilave edin. Karıştırın ve afiyet olsun.

Ne zaman içeceğim?

Sabah ve akşam olmak üzere aç karnına yemeklerden 1 saat önce günde 2 defa içeceksiniz.

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü