Fransız Kadınlarını Çekici Kılan Güzellik Tüyoları

Fransız Kadınlarını Çekici Kılan Güzellik Tüyoları
Fransız Kadınlarını Çekici Kılan Güzellik Tüyoları

Fransız Kadınlarını Çekici Kılan Güzellik Tüyoları

Fransız kadınların güzellik anlayışı doğal olmaktan geçer. Güzellik tüyoları da daha çok bu yöndedir. Fransız kadınları, sadelikten hoşlanırlar. İşte Fransız kadınlarını çekici kılan güzellik tüyoları…

Kontür Yaşlı Gösteriyor

Sandığınız gibi kontür çekerek hatlarınızı keskinleştirerek aslında daha genç ve güzel değil, daha olgun bir görünüm elde ediyorsunuz. Genelde çelimsiz ve aşırı zayıf insanların yüz hatları özellikle elmacık kemikleri adeta bir çukur gibi çok belirgindir. Bu da aslında hoşlarına gitmeyen bir özelliktir. Fransız kadınları bunu biliyor ve genç görünmek için kontür kullanmıyorlar.

Estetik Ameliyatlara Gerek Yok

Fransız kadınların bir güzellik tüyosu da ‘kendini güzel hisset’ felsefesinde barınır. Kusurlarınızı kabul edin ve makyajla veya estetik ameliyatlarla kendinize has olan özelliklerinizi kapatıp aynılaşmayın. Farkında mısınız? Sosyal medyanın da etkisiyle özellikle instagram gibi sosyal platformlardan etkilenerek bir sürü kadın birbirlerine benzemeye çalışıyorlar. Dolgun dudaklar, kalın ve kalkık kaşlar, belirgin elmacık kemikleri ve küçücük bir buruna sahip olmak istiyorlar. Peki siz bunları estetik operasyonlarla veya makyajla elde ettiğiniz de size olan has güzelliğiniz nasıl ortaya çıkacak? Belki de siz minik dudağınızla güzelsiniz, veya düşük burun ucuyla daha şirinsiniz. Özgüven ve kendini güzel görmek en büyük güzellik tüyosudur.

Gündüz Pembe Gece Kırmızı

Fransız kadınları gündüz doğallıktan kaçmadan bir pembe rujları vardır, geceleri için ise daha çekici ve dudakları ortaya çıkaracak kırmızı rujları vardır.

Fransız Kadınlarını Çekici Kılan Güzellik Tüyoları
Fransız Kadınlarını Çekici Kılan Güzellik Tüyoları

Her Gün Yeni Bir Ojeye Dur Deyin

Tırnaklarınıza sürekli oje sürerek tırnaklarınıza zarar veriyorsunuz. Ojenizi tazelemediğiniz zaman ise oje aşılanarak pürüzlü hal alıyor ve isteğinizin aksine tırnaklarınız bakımsız oluyor. Bunun yerine sade tırnakları tercih edin ve Fransız manikürünü deneyin.

Saçlarınızı Kendi Haline Bırakın

Bu başlıktan kastım, saçlarınıza daha fazla kimyasal boyalar, işlemle ve ısıtıcılarla zarar vermeyin. Saçlarınızı doğasına bırakın, inanın hiç bir şey yapmadığınız zaman çok daha bakımlı ve sağlıklı olabilir. Fransız kadınları, saçların rengini veya kuaförden çıkmış gibi abartılı saç modellerini önemsemezler. Saçların bakımını ve sağlığını önemserler. Saçları doğal renginde bırakırlar ve en iyi saç bakım ürünlerine yatırım yaparlar.

Uykusuz Kalmayın

Güzellik uykusunu sık sık duymuşsunuzdu. Uykusuz kalmanın bir çok yönünüzü olumsuz etkilediği gibi cildinizi, göz içi parlaklığınızı, göz çevresini, saçlarınızı ve bir çok canlı vücudunuzu olumsuz yönde etkiler. Uykusuz kalmamak kadar, uyku kalitesi de önemlidir. Ortopedik bir yatak da uyuyun ve yastık kılıfınızı bile özenle seçin. İpek yastık kullanmanız hem cildiniz hem saçlarınız açısından çok daha iyi olacaktır.

Makyaj Malzemelerini Azaltın

‘Estetik ameliyatlara gerek yok’ başlığında da anlattığım gibi, her zaman doğallık ve sadelikten yana olarak. Kendi güzelliğinizi ortaya çıkarma odaklı olun. Bu şekilde çok daha çekici ve güzel görüneceksiniz. Çoğu kadının makyaj çantası karışıktır, bir çok makyaj malzemesi vardır ancak Fransız kadınların makyaj çantası sadedir. Fondöten, pudra, allık, rimel, eyeliner ve rujdan oluşur. Kaş kalemi, kontür paletleri veya aydınlatıcı gibi ürünler çok sık göremezsiniz. Hafif makyaj yapmak onların idealleridir.

Parfüm Kullanımında İpucu

Fransız kadınları, parfümü hangi bölgelerine sıkacaklarını iyi bilirler. Bilekleri ve boynu asla ihmal etmezler. Hatta yastık kılıflarına ve uzun seyahatler de bavuldaki kıyafetlerin üzerine sıkarlar ve böylece daha parfüm kokusunu uzatmış olurlar. Fransız kadınları, parfümlerini nadiren değiştirirler. Kendilerine bir parfüm belirlerler ve sürekli o parfümü kullanırlar. Böylece parfümleri onların imza kokusu olur.

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü