En Sık Yaptırılan 3 Estetik

En Sık Yaptırılan 3 Estetik
En Sık Yaptırılan 3 Estetik

En Sık Yaptırılan 3 Estetik

Estetik operasyon uygulamalar başlığı altında konuşabileceğimiz güzellik gereçleri o kadar hızlı gelişiyor ki, her sene aynı isim altında fakat daha gelişmiş operasyonları bireylere sunuyoruz. Son zamanlarda ise en sık yaptırılan ve popüler hale gelen, 3 estetik operasyon uygulamalarını listeledik.

1. Popo Dolgu Estetiği

Evet, kıvrımlı hatları fizikte seviyoruz ve  Brezilya poposu estetiği, kıvrımlı bir popo için çok uygun bir örnektir. Bildiğiniz gibi, bu uygulamada tüm vücut yağlarını toplar ve özellikle kalçalarında büyüme ve dolgu isteyenler için popoya eklenir. Ama bazen popo için toplayıp kaldırmak için yeterli yağa sahip olmayabiliyorlar. Bu gibi durumlarda, Aquafilling uygulaması büyük bir boşluğu kapatıyor. Ortalama ömrü 5 yıl olan bu dolgu maddesi,% 98 su ve% 2 poliamitten oluşan hidrofilik jeldir. Yağ yoksa ve dolgun kalça şekline sahip olmak istiyorsanız, bu işlem güzel bir uygulamadır.

2. Meme Büyütme Estetiğinde Yağ Aktarma

Her zaman şunu unutmayın ki, göğüsler de irilik değil dirilik önemlidir. Her kadının vücut eğilimi birbirinden farklıdır ve bu nedenle memenin büyüklüğü toplam uyuma bağlı olarak değişecektir. Bu uyum size en doğal görünen meme dokusunu verir. Diğer bir doğal görünüm veren uygulama, kendi yağlarınızı göğüslerinize nakletmektir. Bu amaçla bölgesel yağlama alanlarından yağ toplamak, kök hücreler açısından zengin olmasını sağlamak ve bunları göğüs bölgesine aktarmak. Bu yağ, tırnak başlığından daha küçük bir girişe sahip ağızlıklara eklenir. Ortalama 1-2 cup büyüme elde edilir. Meme büyütme için doğallık arıyorsanız, daima kendi yağınızı göz önünde bulundurmalısınız.

3. İleri Örümcek Ağı Estetiği

Son dönemlerde fazlaca yaygınlaşmasıyla neredeyse herkes örümcek ağı estetiğini biliyor, ancak son 1 yıldır normalde uygulanan örümcek ağı estetiğinin gelişmiş hali ileri örümcek ağı estetiği uygulanıyor. Kısacası, 8 yıl önce yapılan örümcek ağı estetiği ile şimdiki zaman arasındaki fark, dağlar kadar. İlk olarak, kullanılan ipler daha gelişmiş malzeme içeriğine sahip. Bu iplikler sayesinde, cildi her yerde işlemden geçirilebiliyor, ancak şimdi çok daha iyi sonuçlar elde ediliyor. Ayrıca yüz bölgesinde ve özellikle de popo alanında çok iyi çalışır. İpler emilebilir malzemeden üretilmiş- polidioksanon veya PDO olarak adlandırılıyor. PDO, derinin altındaki kollajen sentezini sürekli olarak uyararak sonuçların zaman içinde arttığını gösterir. Takıldığında, cildi yerçekimi etkilerinden korumaya yardımcı olan bir sedye görevi görür. İplikler 4 ila 6 ay içerisinde vücut tarafından emilir ve cilt üzerinde gerginlik, yenilenme ve gençlik etkisi yaratır.

Örümcek Ağı Estetiği Animasyonlu Anlatım Video

YouTube video

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü