Ameliyatsız Alternatiflerle Güzellik Dokunuşları

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ameliyatsız Alternatiflerle Güzellik Dokunuşları

Yüzdeki dolgu noksanlığı, ince kırışıklıklar, çene kontörü, göz altı morlukları ve torbaları da dahil hepsine estetik cerrahide kişiye özel bir tedavi bulunuyor. Üstelik ameliyatsız alternatifleriyle… Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. İsmail Küçüker daha bakımlı ve genç kalmak için yapılabilecek son uygulamalar hakkında konuştu.

Dünyadaki yeni trendler şimdi çene üstleriyle ilgili. Keskin ve sarkmayan çene çizgileri giderek artan bir şekilde talep edilmektedir, bu nedenle çene doldurma, çene köşesi ve çene çizgisi talebinde ciddi bir artış vardır.

Yıllar boyunca, ciltteki kolajen ve elastin lifleri eski hale gelir ve ciltteki hyaluronik asit miktarı azalmaya başlar. Bazı bölgelerde hacimsel kayıplar meydana gelir. Sonuç olarak, cilt sarkması kırışıklıklar ve elastikiyet kaybı nedeniyle ortaya çıkar. Esneklik kaybı ve yüzdeki yağ kaybı için iyi bir çözüm olan dolgu uygulaması önerilebilir. Çarpıklığı olan birden fazla yüzün yeniden şekillendirilmesi için özel olarak tasarlanan Ultimate, deri altı dokularda hacim vererek yanakların, zigom alanının, yüz ovalinin ve çene alanının hacim kazanmasına izin verir. Bu şekilde, ciltteki deformasyonlar üzerinde belirgin bir düzeltici etki yapar ve gözle görülür farklılıklar yaratır.

Yüksek hacimli işleme kapasitesi göz alıcı sonuçlar ve yüzün mükemmel bir şekilde yeniden biçimlendirilmesini sağlar. Esnek hyaluronik asit (RHA) teknolojisine sahip dermal dolgular, burun bölgesinin her iki tarafındaki kanatlardan başlayıp, kanatların burnunun köşelerine uzanan oluklar ve akordeon çizgileri gibi derin yüz kırışıklıklarının doldurulmasında gözle görülür bir gelişme sağlar. . Yüksek yoğunluklu yapısı sayesinde hem hacim kaybını hem de dermal deformiteleri aynı anda tedavi eder.

İnce Kırışıkların İlerlemesinin Önüne Geçilebilir

Kırışıklıkları, cilt çukurlarını veya orta dereceli kırışık çizgileri, ağız bölgesi ve alnındaki kırışıklıkları doldurmak için kullanılan dolgu, tüm kaş çizgileri dahil olmak üzere, yanal kırışıklıklar ve nazolabial kıvrımlar ve yanak bölgesindeki kırışıklıklar için geliştirilmiştir. Yüksek saf HA yapısı ve monofazik özellikleri ile güvenli ve etkili bir tedavi sunar. Yumuşak yapısı sayesinde yüzeysel uygulamalarda bile doğal görünüm ve his sağlar. Sahada düzeltici etkisi olan kolay şekil hekimler tarafından kolayca uygulanabilir. Parçacık içermeyen yapısı sayesinde yumuşak ve doğal bir görünüm ve his sağlar.

Göz Çevresi Hızlı Yaşlanıyor

Göz çevresindeki en hızlı yaşlanma alanlarından biri. Çeşitli faktörlerin neden olduğu çukurların altında yaş, yorgunluk ve enerjimizi yansıtıyoruz. Çukur ve çürükler yapısal olarak veya yaşlanma, uykusuzluk, düzensiz yaşam tarzı, alkol ve sigara ile oluşabilir. Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı azalır, yağ kaybı olur ve bu durumda göz altında doğal olarak geriye doğru hareket eder.

Sonuç olarak, göz bölgemizin altında boşluklar ve gölgeler var. Özellikle bu bölge için geliştirilen Gözaltı dolgusu, koltuk altı çukurunun güvenli bir şekilde düzeltilmesini ve yeniden yapılmasını sağlar. İçerideki yeniden yapılanma kompleksi sayesinde göz çevresindeki cildin kalitesini arttırır ve morluklar üzerinde etkisi olur. Gözleri gençleştirmek için uygulanan Göz Altı Işığı Dolgusunun etkisi 18 aya kadar sürebilir. Göz Altı Dolgusu için, genellikle bir seans yeterli olabilir. Hastaların sadece küçük bir kısmı bir ay sonra rötuş gerektirebilir.

Dudak Dolgusu Çok Popüler

Dudaklar yapısal olarak ince olabilir ve bazı hormonal aktivite, travmalar ve doku destek yapıları zamana bağlı olarak kilo verebilir. Dudak estetiği günümüzün en popüler ve zorlu uygulamalarından biridir. Estetik ve hacimli dudaklara sahip olmak için yapılan bir dudak dolum işlemidir. Dudakların etrafındaki hassas alanlar için özel olarak geliştirilmiş yeni bir formülasyondur.

Dayanıklı ve yüksek çapraz bağlarla daha uzun ömürlüdürler. Bu dolgu ile dudak çevresini yeniden belirleyebilir, sesini arttırabilir, dudak köşelerini doldurabilir ve dudakları nemlendirebilirsiniz. Uygulamadan sonra dudaklar 12 aya kadar durumlarını koruyabilir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü