2018 Yılında Google da En Çok Aratılan Estetikler

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 Yılının Google da En Çok Aratılan Estetikler

2018 Yılında google da en çok aratılan estetikler nelermiş sonuçları açıklandı. Genel olarak toplumumuzun estetik ihtiyaçların neler olduğunu merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Geride bıraktığımız yıl geride bıraktığımız anılara ek olarak, çağrılardan ilginç bilgiler aldık. Tunceli en estetik kelimeyi arayan şehirdi, nazal estetik, göbek erimesi ve jinekomasti erkeklerin en iyisiydi. Zuhal Topal ve İrem Dericinin burunları en meraklı olanlarıydı.

“Estetik” Kelimesi her zaman en çok aranıyor!

Bu yıl Türkiye’de en çok arananların arasında estetik konusu. Estetik başlık altında en sık sorulan konular burun ameliyatı, göbek erimesi, botoks, jinekomasti, liposuction ve burun ameliyatıydı.

Estetik kelimesini aratanlarda Tunceli baş gösteriyor

Tunceli, estetik terimini en çok isteyen şehirmiş. Ülkemizde sağlık araştırmalarında en çok göbek erime ve burun estetiği araştırması araştırmalarda birinci sırada yer almaktadır. Ayrıca, giderek artan obezite vakalarının bir yansıması olarak okunacak çekirdek erime arayışını da düşünmeliyiz.

Gaziantepliler göbeklerinden memnun değil

Gaziantep, Şanlıurfalılar ve Samsun halkının çoğu çekirdeği eritmeyi merak ediyorlardı. Gaziantep’in görkemli mutfağı göz önüne alındığında, bu araştırmanın sebebi ortaya çıkıyor. Çekirdek erime alanındaki aramaların çoğu, Mart ve Temmuz aylarında yapıldı. Bu yaz ve deniz sezonu için halkların hazırlığı olarak yorumlanabilir.

Alt aramalarda ortak olan konu çekirdeğin nasıl eritileceği idi. Kadınların aradığı konuyla ilgili grafikler hala çok yüksek.

Diyarbakır’da burnundan memnun değil

Bu yıl burun ameliyatı sorgularını yapan ilk üç şehir: Diyarbakır, İstanbul ve Antalya oldu. Arama Ocak ayında yapıldı. Bu, insanların yeni yılda yeni bir insan olma isteklerinin bir yansıması olarak kabul edilebilir. Burun cerrahisinde en çok aranan alt başlıklar; burun cerrahisi fiyatı Zuhal Topal ve İrem Dericinin burunlarıydı.

Estetik mubah mıdır?

İstanbul ve Ankara’da estetik cerrahi arayışı en çok aranan plastik cerrahinin mubahıydı.

Göğüs cerrahisi, Türkiye’deki popüler araştırmalardan biri olarak tüm üst konumlarda gerçekleşti. İstanbul ve İzmir bu konuda en çok aranan aramada izledi. Yine kışın, aramaların çoğu yaz sezonu için yapıldı.

En çok yaz mevsiminde aratılıyor

Yine, 2018’de meme büyütme konusu en çok merak edilenler arasında. İzmir, Ankara ve İstanbul’da yaşayanlar en meraklı kullanıcılar olarak listelendi. Temmuz başında en çok aranan dönemdir. Meme küçültme sorusunu genişleme arayışı izliyor ve ilk iki sırayı İstanbul ve Ankara paylaşıyor.

Kadınlar kadar erkekler de meme estetiğini aratıyor

Estetik araştırmalarla sadece kadınlar ilgilenmiyor. Örneğin, kadın meme büyüklüğü olan jinekomasti en çok arananlar listesinde açıkça görülmektedir. Adana, İzmir ve İstanbul kentlerinde yaşayan insanlar, bu konuda internette en çok araştırma yapanlardı.

Botoks her zaman popüler

Medikal estetik cerrahi olmayan araştırmalarda birinci sırada, botoksun. Yıllara meydan okumak isteyenler tarafından sevilen bu kırışıklık giderme uygulaması, yıl boyunca defalarca araştırıldı. Botoks için en çok aranan İzmir, Antalya ve Ankara’da yapıldı.

Fiyatlar her zaman merak ediliyor

En çok aranan başlıklar, ardından yapılan aramalarda fiyatlar merakını takip ediyor. Kullanıcılar tarafından yapılacak uygulamalar hakkında bilgi aldıktan sonra, bütçe araştırması yapmaya başlayabiliriz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Yorumlar kapalı.