Yılbaşı Makyajı için Öneriler

featured

Yılbaşı Makyajı için Öneriler

Yılbaşı gecesi özel olmalı diye düşünenler için özel bir makyaj önerisi de bayan güzellikten geliyor. Yeni yıla girerken en iyi halimizle girmek büyük önem taşır, ne kadar batıl inanç da olsa yeni yıla nasıl girersen öyle devam edersin ve sizlerin de en iyi haliniz ve günü ile girmeniz dileğiyle..

Altın Tonlarda Göz Makyajı 

Çekici görünmek için yılbaşı gecesinden daha uygun bir zaman var mı? Bu gece, abartıya kolayca kaçabilirsiniz çünkü etrafınızdaki her şey zaten çok parlak! Günlük hayatınızda denemediğiniz farklı şeyleri yeni yıla gireceğiniz gece yani yılbaşı gecesinde deneyebilirsiniz! Altın göz farı kullanabilirsiniz. Göz makyajın yeterince çarpıcı olacağından, makyajının kalanını daha hafif kullanmalısın.

Göz Makyajına Bronz Tonlar Ekleyin

Uzun süredir popüler olan bronz göz makyajı oldukça zarif görünüyor. Bu makyajı nude dudaklar ve kahverengi yanaklarla tamamlayın.

İlginizi çekebilecek başka bir makale: Yeni Yıla Daha Mutlu Girin

Kırmızı Yerine Bordo

Klasik bir Noel görünümü şüphesiz kırmızı dudaklardır. Bu yıl bir değişiklik yapın ve kırmızı rujunuzu rafa koyun. Son dönemdeki trendlerin yerine ruj rengi kullanabilir.

Yeşil Farlar

Yeşil aynı zamanda en az kırmızıya kadar Noel’in rengidir. Ancak, Noel kıyafetlerinin ve makyajların büyük bir çoğunluğu bu rengi içermez. Bu yıl en popüler renkli farlarla buluşma zamanı! Yeniliklere açık olun ve Noel’de gözlerinizi yeşil boyayın.

Simli Eyeliner

Farları kullanmayı sevmiyor ancak yine de parlak görünmek istiyorsanız parlak eyeliner veya göz kaleminden yardım alabilirsiniz. Göz kaleminizle aynı renk oje uygulayarak hoş bir kombinasyon yakalayabilirsiniz.

Metalik rujlar

2019 makyaj trendleri metalik ve gümüşi rujları çekiyor. Yılbaşı gecesi gümüşi ruj kullanmak için en iyi zaman.

90’ların ruhu

90’lar kesinlikle geri döndü ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz, değil mi? İstediğiniz kadar karanlık makyaj yapabilirsiniz. Koyu rujunuzu dumanlı göz makyajıyla birleştirin. Noel’in en havalı 90’lı kadını ol.

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü