Yılbaşı için Güzellik Önerileri

featured

YILBAŞI ÖNCESİ İÇİN GÜZELLİK ÖNERİLERİ

Yeni yıl, yenilenme isteği de getirir. Her şeyle beraber kendizin de daha güzelleşmesini istediğinizden eminim. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Reha Yavuzer, yeni yıla girmeden önce ne gibi güzelleşme hazırlıkları yapılabileceklerinden bahsetti.

BOTOKS

İki kaş arasındaki çizgiler, yüksekliğini kaybeden kaşlar, yılların yorgunluğunun işareti ve ağır iş temposu, yeni yıla seninle birlikte girmemeli. Doğal sonuçlarıyla botoks, yüzlerimize daha güçlü, dinlenmiş ve genç bir ifade verir. Botoksun koltukaltı terlemesinde de kullanılabileceğini hatırlamaya değer. Yoğun bir New Years Eve gecesi planlıyorsanız, terleme botoks uygulaması konaklamanızı daha hijyenik ve konforlu hale getirecektir. Uygulama Yeni Yıl’dan 10 gün önce yapılması tavsiye edilir. Etkinin iyi oturması için ortalama süre 7-10 gündür.

Güzelliğinizin anahtarı cildinizde gizli. Bu nedenle, güzel olmak için önce cildinize bakmalısınız. Profesyonel bakımdan başlamak iyi bir fikir. Cildin üst tabakasını temizlemek, besleyici maddelerin daha derin katmanlarını nemlendirmek ve beslemek, cildinizin zamanla kaybettiği bu bakım rengini ve ışıltısını kaybetmiş cildinizi size geriye ve  güzelliğiniz için belki de en önemli adımı verecektir. Özel olarak üretilmiş solüsyonlar ve vakumlu RenéFacial cilt bakımı, yaklaşık 30 dakika boyunca ağrısız bir uygulamadır. Maksimum etki, yılın başlangıcından bir hafta öncesine kadar 3-4 kez yapıldığında görülecektir.

Cildinizi Nemlendirin: Nem Enjeksiyonu 

Cilt kalitesini koruyan nem enjeksiyonu, cilt altının nemli tutmasını sağlayan ve cilt elastikiyetini yükselten bir uygulama. Tek sefer de bir uygulama ile 9-10 aya kadar aktiflik elde edilmekte. Bilimsel çalışmalar tekrar ederek kullananların cildin 3 yıl  kadar gençleştiği tespit etmekte.

Vitamin enjeksiyonları

Yeni yıl başlangıcından yaklaşık 2 hafta öncesinde yapabileceğiniz vitamin enjeksiyonları, cildinizi parlak ve canlı hale getirecektir.

Dudaklara Lazer

Dudaklarının renginden memnun olmayanlar için dudak lazeri uygun bir uygulamadır. Özel ve hassas lazer cihazları ile yapılan bu işlemle alt tabakalarda yeni kollajen oluşumu başlarken üst dudak mukozası yenilenir. Dudaklar birkaç gün sonra daha canlı ve pembe renk kazanır. Alt tabakada kolajen üretimi ile ince kırışıklıklarda azalma. Dudak kalınlığını arttırmayan bu 10 dakikalık uygulama, doğal yöntemlerle daha parlak, canlı ve güzel bir dudak görüntüsü elde etmek için tercih edilir. Tek bir seans 6 aydan uzun süredir etkilidir. Sonuçlar 2-3 seans tedavi protokolü ile 2 yıla kadar uzatılabilir.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Yorumlar kapalı.