Kapat

Yaz için Pratik Kombinler

Anasayfa
Moda Yaz için Pratik Kombinler
ABONE OL

Yaz için Pratik Kombinler

Moda ve trendler sürekli değişiyor. Değişmesinin yanı sıra çeşitlilik çok fazla. Dolayısıyla kısıtlı vaktimizin arasında kimi zaman giyinmeye ne kadar özen göstersek de trendleri takip edemeyebilirsiniz. Hatta modayı takip etmenize bile gerek kalmadan şık veya özenle oluşturulmuş kombinleri pratik şekilde yapabilirsiniz. İşte sizlere yaz mevsimi için pratik kombin önerileri…

Tişört ve Etek Kombini

Midi etekleri bu sezon oldukça popüler. Düz tişörtlerle midi etekleri tercih ettiğinizde çok şık duruyor. Gündüz beyaz spor ayakkabısı seçtiğiniz kombinleri, geceleri ise topuklu ayakkabı ile gece kombileri oluşturabilirsiniz.

Elbiseler Kurtarıcı Bir Parçadır

Kıyafetleriniz kısıtlıysa veya ne giyeceğinize karar veremiyorsanız sizi hem üstünüze ne giyeceğiniz derdinden hem de altınıza ne giyeceğiniz derdinden kurtarır. Ne giyeceğinizi bilmediğiniz zamanlar da elbiseleri tercih edebilirsiniz. Sadece sizi bu kafa karışıklığından kurtarmaz aynı zamanda yaz sıcağının sersemletici atmosferinde serinletici olmasıyla size konfor sağlar. Efil efil uzun bir elbise gündüzleri sokaklarda süzülürken, geceleri kısa dar elbiselerle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz.

3- Sandaletler

Sıcak havalarda en çok tercih edilen ayakkabılar sağladığı serinletici konfor ile sandalet ve terliklerdir. Kombinlerinizi sıcak havalarda sandalet ve terliklerle kombinlerinizin hem rahat hem de oldukça şık olacaktır. Ayrıca bu ayakkabıları hem gece hem de gündüz kullanıma uygun.

Bayan Güzellik


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hürriyet