Uygun Fiyatlarla Şık Görünmenin Tüyoları

featured

Uygun Fiyatlarla Şık Görünmenin Tüyoları

Şık giyinmek için pahalı ürünlere ihtiyacınız yok. Uygun bütçeyle de bir kaç değişikle zenginler gibi görünebilirsiniz. Zengin ve şık görünmek için markalara para harcamanıza gerek yok. Aksesuar, kıyafet seçimleri, el ve ayak bakımından tutun parfüme kadar bir kaç değişiklik yapabileceğiniz tüyolar paylaştık.

1-DOĞRU AKSESUARLAR

şık giyinmenin tüyoları

Dönemin birçok aksesuar modeli modaya uygun, coşkuyla alıyoruz ama bir süreliğine eskimiş ve takılarda unutuluyor. Doğru aksesuar seçenekleriyle paranızı atmazsınız ve her zaman zerafeti farklı kombinasyonlarda alırsınız. Bunu yapmanın tek yolu, zamansız parçalara yatırım yapmaktır. Modadan asla çıkmayan takılar alın.

2-NUDE OJE

Renkli tırnaklar ne kadar hoşumuza gitse de nude oje hiç bir zaman eskimez. İşlemin nude renk ojeyi, bakımlı görünmenizi ve kombinasyonu tamamlamanızı ve zarafetini güçlendirmenizi sağlar.

şık giyinmenin tüyoları

3-SİYAH DAHA FAZLA!

Siyah sadece bir renk değil, bir yaşam tarzı. Tüm cilt ve saç tonlarına uyum sağlayan, çekici ve şık görünen bir renktir. Eğer dolabında yoksa, temel siyah renkte kıyafetler almalısın. Siyah mini elbise ve kombinasyonun ana kıyafeti siyah pantolondur. Siyah renkler her zaman kurtarıcı renklerdir.

4- DOĞRU ÇANTA

Evet, uygun bir bütçe dedik ama sınırlarımızı zorlayabiliriz.  Çünkü kaliteli bir çanta gerçekten iyi bir yatırımdır. Kaliteli nötr renkli bir çanta almanızı öneririz, çoğu zaman hayatınızı kurtaracak ve oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır.

5-LOGODAN KAÇININ

Küçük butikler, ikinci el mağazaları veya semt pazarlarında çok şık ve uygun parçalar bulmak mümkün. Ama sadece logo olmadan seçtiğiniz parçalara dikkat etmelisiniz.

5-GÜZEL BİR PARFÜM

şık giyinmenin tüyoları

Son olarak, her zaman güzel koktuğundan emin ol. Temiz kıyafetlerinizle birlikte taze bir koku şıklığınız da yardımcı olacaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü