Kapat

Tarz Sahibi Yapacak Trend Parçalar

Anasayfa
Moda Tarz Sahibi Yapacak Trend Parçalar
ABONE OL

Tarz Sahibi Yapacak Trend Parçalar

70 yılların efsane trendi hippi modasına geri akım başladı. Bu yıl gardırobunuzu yeniden yaratacaksınız. Moda ve tarzınızı bütünleştirerek takip ettiğiniz bu trend parçalar sizi tarz sahibi gösterecek!

İSPANYOL PAÇA PANTALONLAR:

Bu sene bu pantolonu kullanacaksın, bu da boyunu uzatacak ve sana retro bir his katacak. Pantolon ve pantolonlu pantolon kombinasyonlarınızı eşleştirmek için harika olacaktır. Bu kombinasyon hem günlük yaşamınızda hem de özel anlarınızda göz kamaştırır.

KABANLAR:

Hayvan desenleri ve keçe bu yıl hala çok moda. Pastel renk tonlarındaki düz örgü veya hayvan desenli katlar sizi ve kombinizi eşsiz kılar ve vahşi cildinizi gün ışığına çıkarmanıza yardımcı olur. Girdiğiniz her ortamda gözler yanınızda olacak.

AKSESUARLAR:

Çantalar, kemerler, gözlükler, etnik desenler gibi aksesuarları kullanarak zaman içinde seyahat etmiş gibi hissedeceksiniz. Bu aksesuarlar küçük boyutlarda olmasına rağmen, kombinizin yıldız parçaları olacaktır. Tarzınızı yansıtacak şekilde kullandığınız aksesuarlar her zaman tamamlayıcı işlev görür.

ELBİSELER:

Çiçek ve kahve tonlarında elbiseler giyerek tek parça zarafet yakalayabilirsiniz. Aşırı derecede titrek elbiseler, sizden daha güzel görünecek. Bu elbiseler ile günlük yaşamınızda şık görüneceksiniz.


“Tarz Sahibi Yapacak Trend Parçalar” üzerine 2 yorum

  1. Ceyda Uner says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir