Sagaza, İlkbahar-Yaz 2019 Bridal Koleksiyonu

featured

Sagaza, İlkbahar-Yaz 2019 Bridal Koleksiyonu

Sagaza, İlkbahar-Yaz 2019 Bridal koleksiyonunda özgürlüğü ifade eden, doğaya dönük olan plaj düğünlerinden esinlenmiş.

Sagaz’ın Yaratıcı Direktörü Zelia Kaçar, sektördeki 10. yılını Reborn adlı yeni koleksiyonla kutladı ve şeffaflık ve sadeliğin gelinlik tasarımlarına yansımasıyla klasikler arasındaki tutkulu geçişin hikayesini aktardı. Gelinlik tasarımlarındaki doğal havayı Sagaza ışıltı ve hareketli enerjisiyle birleştiren gelinlik koleksiyonu, ağırlıklı olarak ipek tül, şifon, ipek, saten ipek, krep ipek içerir.

Sagaza Gelin koleksiyonu katlanmış, çok kabartmasız simetrik etekler, balık biçimli şeffaf tül, kuş tüyü ve dantel üzerinde aplike ve swarovski taşları, balen ve muşambaların yarattığı kabarık etekler; Üç boyutlu ve çiçek tasarımlı dantel kaplı modeller sıklıkla görülmektedir.

Beyaz, kırık beyaz ve ekru renklerinin daha yoğun olduğu Sagaza’nın Bridal koleksiyonunun Kreatif Direktörü Zelia Kaçar; “2019 yılı benim sektördeki 10. yılım. Yeni koleksiyonumda kendi iç dünyama ve sahip olduklarıma bakıp, öz benliğimi sorguladım. Özünde özgürlük ile klasikler arasındaki tutku dolu geçişin hikayesini barındıran koleksiyonumuzdaki gelinlik modellerimize ışıldayan saç tokaları ve taşlı taçlar, pastel ve pembe tonlardaki çiçeklerin kullanıldığı el buketleri eşlik ediyor. En özel anınızı ifade eden gelinlik, kişinin karakteriyle doğru orantılı olarak ruhuna da hitap etmeli” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü