Romatim Jel neye iyi gelir ve faydaları nelerdir? Romatim Jel kullanımı! Romatim Jel fiyatı

Romatim Jel neye iyi gelir ve faydaları nelerdir? Romatim Jel kullanımı! Romatim Jel fiyatı

Vücudunuzun herhangi bir yerinde ağrınız varsa uzman doktor kontrolünde Romatim Jeli kullanabilirsiniz. Kısa sürede ağrıları gideren Romatim Jel adeta mucize gibi gelecek. Peki Romatim Jel neye iyi gelir ve faydaları nelerdir? Romatim Jel kullanımı! Romatim Jel fiyatı nedir? sorularının yanıtı yazımızda.

Etken maddesi Diklofenak sodyum olan Romatim Jel, vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan biyolojik etkenleri azaltıcı etkisi ile sürüldüğü yerdeki ağrıyı gideren bir ilaçtır. Hasar veya darbe sonucu etkilenen yerlerde ödemle birlikte görülen ağrılar; diz gibi yüzeysel eklemlerin kireçlenmesine (artroza) bağlı hafif derecedeki ağrılar için uzmanların önerdiği Romatim Jel yalnızca eczanelerde satılıyor. 50 gramlık alüminyum tüplerde raflarda olan bu jel, reçetesiz satışı da mümkündür. Kırmızı beyaz renginde kutusu ve tüpü vardır.

Bu jelin ruhsat sahibi Kurtsan İlaçları A.ş’dir. Bel ağrısı, sırt ağrısı, kireçlenme, ödemli ağrılar, romatizma, spor yaralanmaları sonucu oluşan rahatsızlıklarda kullanılan cilt üzerine sürülerek uygulanan şişliğin giderilmesi için deriye sürülen bu jel, mutlaka uzmanların kontrolünde alınması gerekir.

Romantim jel kullanırken dikkat edilmesi gereken husus ise nefes kesilmesi, kurdeşen, yüzde, ağız etrafında, dilde ve boğazda şişkinlik gibi alerjik bir durumla karşılaştığınızda acilen hekiminizle görüşünüz. Sürdükten sonra en az 10 dakika kuruması için bekleyin.

ROMANTİM JEL NASIL KULLANILIR?

nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedaviniz süresince lütfen hekiminizin direktiflerine uyun. Jeli tedavi edilecek yere sürülecek kadar sıkıp, hafif  hareketlerle masaj yaparak yediriniz.

ROMANTİM JEL FİYATI

Bu ilacın fiyatı  18.98 TL‘den eczanelerde satılmaktadır. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü