Mucizevi Bakım: Tırnak ve Kütikül Yağı

tırnak bakımı için bunları bilmelisiniz

Tırnak ve Kütikül Yağı, sağlıklı ve güzel tırnaklar için mutlak sahip olunması gereken bir üründür. Badem Yağı, Argan Yağı ve Capuacu Yağı gibi doğal, bitki bazlı yağların bir karışımını içerir ve sağlıklı genç cildi destekleyen E Vitamini ile zenginleştirilmiştir. Tırnak ve Tırnak Eti Yağı ayrıca kuru, kırılgan tırnakları nemlendirir ve korur ve mineral ojeyi korumak için de kullanılır. Bu güçlü, tamamen doğal formül, Nails Research Lab’de defalarca test edilmiştir ve her türlü tırnak ve kütikül üzerinde kullanım için güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Tırnaklara uygulandığında, bu cilt dostu, besleyici esansiyel yağ besler ve nemlendirir, aynı zamanda tırnak etlerini ve tırnak eti tabakasını da besler. Klinik olarak kanıtlanmış antioksidan özellikleri, yeni cilt hücrelerinin yenilenmesini ve üretimini uyarır ve yatıştırıcı, iltihap önleyici özellikleri iltihabı ve ağrıyı yatıştırır. Hem tırnakları hem de tırnak etlerini beslediği için Nail & Cuticle Oil, sağlıklı tırnaklarınızı korumanın, pürüzsüzleştirmenin ve canlandırmanın yanı sıra elleriniz ve ayaklarınız için de iyi olmanın kesinlikle doğal ve sağlıklı bir yoludur! Tırnak ve Kütikül Yağı kullanmak, tırnaklarınızı hiç olmadığı kadar yumuşak, sağlıklı ve bakımlı hissettirecek!

Tırnak ve kütikül yağları satın alırken, Nails Research Lab tarafından önerilen bir marka ile gitmek en iyisidir. Uzmanların cilt ve tırnak tipinize göre hangi markaları önerdiğini öğrenmek için web sitelerini ziyaret edin. Burada, cildiniz ve tırnağınız için hangi ürünlerin en iyi sonucu verdiği ve hangi markaların en fazla fayda ve içerik sağladığı hakkında birçok bilgi bulacaksınız. Bu ürünleri seviyoruz çünkü sadece harika görünüyorlar ve kokuyorlar, aynı zamanda her gün kullanım için mükemmeller.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü