Kapat

Moda: Raisa & Vanessa For Trendyol Koleksiyonu

Anasayfa
Moda Moda: Raisa & Vanessa For Trendyol Koleksiyonu
ABONE OL

Moda: Raisa & Vanessa For Trendyol Koleksiyonu

Raisa & Vanessa ve Trendyol işbirliğinin 9. sezonunda çığır getirecek yeni bir koleksiyon sergiledi.

Raisa ve Vanessa, gücünü alan kadınlara özel benzersiz tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Trendyol için R & V, gözlerini zamansız bir zarafetle doldurmak isteyen kadınların zevkine özel bir koleksiyon sunuyor.

Doğadan ve doğadan ilham alan Floral Envy, farklı renk geçişleri ve desen koleksiyonları olarak öne çıkıyor. Yabani çiçeklerin eşsiz tonlarından, yaprakların göz kamaştırıcı yeşillerine kadar birçok ayrıntıda yaşayan Floral Envy; tül elbiseler üst etek elbiselerini, pantolonlara asimetrik etekleri ve bir çok tasarım teklifini ekliyor.

Güneşin ve yerin tonları, çiçek baskıları ve 3B çiçek ayrıntılarıyla, sezonun tüm trendlerini bir araya getiren doğal bir esinti, göz alıcı gözler topluluğudur. Koleksiyon, pastel tonları yükseltirken canlı renkleri klasikleştiren 60 özel parçadan oluşuyor.

Koleksiyon, ışıltılı kadınları özel etkinliklere hazırlarken, uzun günlerde sokak modasına daha basit kombinasyonlarla da adapte oluyor. Beyaz tonlarını dantel detaylarıyla zenginleştiren elbiseler, modaya uygun düğünler için yepyeni alternatifler sunuyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hürriyet