Marciano Los Angeles 2018-2019 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

featured

Desiree

Yaz parlaklığını hatırlatan unsurlar parlak sarı ve kırmızı tonlarında parıldayan, keskin ve sıradışı çizgilerle mükemmel bir şekilde dikilmiş olan giysiler. Bir korsa ya da düğme gibi detaylar, bir frapan finişine kokteyl elbisesi verirken, büyük dosya eklemeler ve paneller görünüşte kayıp ve zarif, baştan çıkarıcı bir oyun oynuyor. Damga kaplı yaban hayatı baskıları ve kadınsı çiçek motifleri bizi uzak diyarlardaki harikalar diyarına hatırlatıyor.

LA VİE EN GÜL

Yüksek oktanlı göz kamaştırıcı kıyafetler ve erkek keskin terzi kesimleri yumuşak kıvrımlar ve pileler ile buluşuyor, gündüzden geceye geçen takımlar bu koleksiyonun temel motifidir. Göz alıcı pirinçler, yeniden tasarlanmış tweed ve gül desenleri, rahat ceketler veya kazaklara cesur ve canlı bir tutum katıyor. Öte yandan jakarlı kumaşlar ve ikonik barok stili baskılar da 90’ların serin havasını katıyor. Tozun renginden canlı güllerin rengine kadar tüm pembe tonlar renk paletinde öne çıkıyor.

LADY LUXE

Zengin dokular ile çikolata, konyak veya mavi opalın sıcak tonlarının birleşimi, gösterişli zafere katkıda bulunurken, ekolojik deri eklemeler, çiviler ve bel kemeri kemerleri modern ve zarif bir his verir. Kadınsı yaban hayatı baskıları, canlı çiçek desenleri ve güncel etnik motifler mükemmel kontrastlar yaratır. Klasik, doğal tonlara ek olarak, kürkler de sıra dışı renk efektleri ile çarpıcı bir zenginlik sağlar. Ismarlama silüetler, uzun palto ve yelekler için akıllı bir görünüm sağlar ve her ortama uyacak çok yönlü çok yönlü stiller yaratır.

KOYU GELECEĞİ

Koyu mavi, yeşil ve siyah tonlar ilgi çekici kadınsı tasarımların gizemini arttırır. Keskin ve modern silüetler, cüretkar saydam ve yakalı boyun ile şehvetli bir çekicilik kazanır. Metalik ışık efektleri, fütüristik bir glamur görünümü yaratarak topal, parlak pullar veya kristal gölgeli detaylarda cesurca parlıyor.

AKSESUARLAR

Kıyafet koleksiyonlarının zarafeti ve kadınlığı da aksesuarlara taşınır. Büyük çantalar ve el çantaları geniş bir koleksiyon yanı sıra partiler ve özel etkinlikler için rafine bir debriyaj koleksiyonu vardır. Baştan çıkarıcı yüksek topuklu pompa ayakkabılar, sandaletler ve streç botlar ve elbette diz üstü botlar dramatik bir etki için kışkırtıcı görünümlerinizi mükemmel bir şekilde tamamlar.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü