Manyetik Kirpik Nasıl Takılır?

featured

Manyetik Kirpik Nasıl Takılır?

Kirpiklerinizi daha sık ve uzun göstermek için çeşitli yollara başvururuz. Rimelin yetersiz geldiği noktada takma kirpikler devreye girer. Ancak, takma kirpik yapıştırma uygulaması biraz zor olmasıyla yamuk veya yanlış takabiliyoruz. Her zaman o ayarı tutturamayabiliriz. Bir de malum olan şu ki yapıştırmalı takma kirpikleri takarken kirpiklerimizin diplerine sürdüğümüz o yapıştırıcı hem kirpiklerimize zarar veriyor hem de takma kirpikleri çıkartırken yapıştırıcının kuvvetiyle kirpiklerimizi kaybediyoruz. Bütün bu sorunların önüne geçmek için tasarlanmış manyetik kirpik sizin için takması, yapıştırmaya göre daha kolay olacak hem de kirpiklerinize zarar vermeyeceksiniz. Merak edilense manyetik kirpik ile nasıl olacak? Manyetik kirpik nasıl takılır? Düşer mi? gibi sorular merak ediliyor. Bu soruların cevapları ve daha fazlası için okumaya devam edin.

Manyetik Kirpik ve Yapıştırılan Kirpik Arasındaki Fark

Yapıştırıcı ile kirpikleri yapıştırmak zordur. Takma kirpikler maalesef açıkça görülüyor. Öte yandan, yapışkan kirpikleri çıkarmak da bir problemdir. Dikkatli olmazsanız, kirpiklerinizin kopmasına bile neden olabilirsiniz. Manyetik bir kirpik varsa kirpikleriniz daha doğal gözükür. Takılması ve çıkarılması da daha kolaydır.

Manyetik Kirpik Nasıl Takılır?

Manyetik kirpikleri yapıştırmak için ekstra yapıştırıcı kullanmanıza gerek yoktur. Satın aldığınızda kutuda 4 kirpik olacak. Bunlardan ikisinin kirpiklerinizin alt tarafına, diğer ikisi üst kısmına takılmalıdır. Kirpik diplerindeki mıknatıslar sebebiyle takarken dikkatli olmalısınız.

Manyetik Kirpiklere Rimel Sürülür Mü?

Makyaj, manyetik kirpiklere de yapılır. Kullandığınız malzemelerin su geçirmez ürünler olmadığından emin olun. Su geçirmez ürünlerin temizlenmesi zor olacaktır. Makyajdan güzel arınmayan kirpikler zarar görebilir. Manyetik kirpiklere rimel uygulayabilirsiniz. Eyeliner’ı kirpik diplerine çekmek, kirpiklerinizin daha doğal görünmesini sağlar.

Manyetik Kirpik Birden Fazla Kez Kullanılır Mı?

Kirpiklerinizi makyajdan sonra iyi ve dikkatlice temizlediyseniz, bir defadan fazla kullanabilirsiniz. Gözlerinizle yakın temasta olan kirpiklerin hijyenik olması göz enfeksiyonu kapmamak için çok önemlidir.

Manyetik Kirpik Kirpiklere Zarar Verir Mi?

Manyetik kirpikleri takarken ve çıkarırken hassasiyet gösterdikten sonra kirpikleriniz zarar görmez. Geceleri yatmadan önce makyajınızı ve kirpiklerinizi temizlemeyi unutmayın.

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü