Kapat

Machka 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Machka 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Machka 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, mevsimi ifade eden romantizmin etkisiyle basit ve güçlü tasarımlarda yaşayan geometrik kalıpları yorumlar. Eşsiz kalıpları zamana meydan okuyan ruhla harmanlayan koleksiyon, pencerenin açılışından yeni sezona kadar rüyaları takip ediyor.

Gündüzleri yakalayan rafya işlemeli gabardin etekleri ve yaka detaylarındaki şemsiye desenli elbiseler güneş ışığını yansıtacak şekilde hazırlanmıştır. Fırfırlar ve tüyler, kıyafetlerde ortaya çıkan geometrik desenlerin uyumunu karşılar ve kentin ritm etkinliklerine yeni bir ışıltı katar. Ön planda kadınsı bel çizgisine sahip ceketler ve onlara eşlik eden yaka, detaylı balone kollu poplin bluz ile mükemmel bir bütünlüktür.

Kıyafetlerle harmanlanan zarif süslemeler, zarif davetiyelerin zarif bir eşleşmesidir. Dantel ve gipür detaylarıyla desteklenen bluzlar, günlük salınımlara bir doz ekler. Geometrik etkinin büyük hissedildiği koleksiyonda, farklı kalıp oyunlarıyla yeniden yorumlanan silüetler gün boyunca sportif bir zarafet sunarken, beklenmedik ılık yaz yağmurlarına eşlik eden zengin detaylı midi elbiselerle tamamlanan spor ayakkabılar ve tafta yağmurluklar eşlik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir