Lip Lift ile Hayallerinizdeki Dudaklara Kavuşun

Lip Lift ile Hayallerinizdeki Dudaklara Kavuşun
Lip Lift ile Hayallerinizdeki Dudaklara Kavuşun

Lip Lift ile Hayallerinizdeki Dudaklara Kavuşun

Yeni tekniklerin gelişmesiyle artık istediğiniz görünüme kavuşmanız daha kolay. Dudak estetiği denince özellikle kadınların ilgisini çeken Lip Lift yöntemi ile siz de daha kalkık ve ilgi çekici dudaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca erkeklerin de artık bıyıkla bu mesafeyi kamufle etmesine gerek kalmayacak.

Lip Lift Nedir?

2019’un en popüler dudak uygulamalarından olan bu yeni dudak kaldırma tekniği aslında dudak ile burun arasındaki mesafenin kısaltılması anlamına gelmektedir. Dolgu işleminden farklı bir uygulamadır. Genel olarak burun ile dudak arasındaki mesafe, tabi kişinin yüz hatlarına bağlı olarak, ortalama 12-13 cm şeklinde belirlenmiştir. Eğer dudağınızın burnunuza uzunluğu fazla ise bu yüzünüzde oransız ve uyumsuz bir ifade olmasına sebep olabilir. Lip Lift ile bu mesafe kısaltılır ve dudağınız hem daha dolgun gözükmüş olur hem de yukarı kalkmış haliyle yüzünüz geri kalanıyla oranlı bir görüntü sağlar

Lip Lift Nasıl Uygulanır?

Bu estetik yönteminin uygulamasının çok basit olması ile birlikte, yüzde de yapay durmaz. Lip lift uygulaması için mutlaka bir kesim işlemi gerekmektedir. Bahsettiğimiz burun ucu ve dudak arası yerde, burnun tam altından kesim yapılarak fazla olan kısım alınmaktadır.

Küçük bir kesme işlemi olmasına rağmen dikişler oldukça önem taşımaktadır. Hatalı atılmış bir dikiş iz kalmasına ya da dudağın şeklinin bozulmasına neden olabilir. Mutlaka kesilen yerin katlar halinde dikilmesi gerekmektedir. Ayrıca dikişlerin de dışarıdan gözükmemesi gerekir.

Eğer siz de dudağınıza bu işlemi uygulatmak istiyorsanız kesinlikle kendinizi, alanında uzman ellere teslim etmelisiniz. İlk birkaç gün ödem olur ama sonrasındaki 1 hafta içinde iyileşme gerçekleşir.

Kimler Yaptırmamalı?

Uygulama sonrası sıkıntı yaşamamak adına bazı dudak yapılarına Lip Lift önerilmez. Bunlar şu şekilde sıralanabilir.

  • Aşırı ince dudakları olanlar
  • Operasyon geçmişi olanlar
  • Tavşan dudak yapısı olanlar
  • Ağız şekli gereği uygun olmayanlar
  • Enfeksiyon geçirme riski olanlar

Bu tür hassasiyet gerektiren uygulamaların mutlaka doktor kontrolünde olması ve eğer alternatif yöntemlerle çözüm bulunabiliyorsa bu konuda bilgilendirilmeniz gerektiğini sakın unutmayın.

HyrdraFacial Derinlemesine Medikal Cilt Bakımı

HyrdraFacial
HyrdraFacial

Anti-aging bakım kürlerinin başında gelen bu yöntem, nemini kaybetmiş, lekeleri olan, elastikiyet ihtiyacı artmış yüz boyun ve dekolte bölgelerinize yapılan bir medikal bakım sistemidir. Üstelik kalıcı ve acısız bir yöntem olması sebebiyle güvenilir bir tercihtir. 20 yaş ve üzeri olan herkes HyrdraFacial Nişantaşı merkezindeki kliniğimizde yer alan bu kürden faydalanabilir.

HydraFacial Nasıl Uygulanır?

  1. Önce cilt, vakumlama yöntemi ile derinlemesine temizlenerek taze bir görünüm kazanır. Sonrasında ise eğer norma cilde sahipseniz belli sıvılar kullanılarak peeling işlemi yapılır.
  2. Cildinizin ihtiyacı hangi yöndeyse o alanda, özel serumlar kullanılır. Eğer kuru ve ince çizgileri olan bir cildiniz varsa Hyalüronik asit içeren serumlar size uygun olacaktır. Ama aşırı yağlanmadan ve geniş gözeneklerinizden dertliyseniz yağ dengeleyici serumlar baz alınacaktır.
  3. Olmazsa olmaz nemlendirme ile cilt tipine uygun nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptid içerikli solüsyonların kullanımıyla cilt iyice beslenir.
  4. HyrdraFacial Nişantaşı merkezindeki uygulamamızın son aşaması olan Led Terapi ile cildinize ışık terapisi sağlanır. Cildinizin ihtiyaç tipine göre Led seçimi yapılarak, eğer akne problemi olan ciltler için bakteri öldürücü etkiye sahip mavi ışık, elastikiyet kaybı gibi kolajen kaynaklı bir sorununuz var ise kırmızı ışık terapisi uygulanır. Her iki uygulama da ciltte sıkılaşma sağlar.

Uygulama sonrası yüzünüzde herhangi bir kızarma ya da morarma görülmez. Eğer HyrdraFacial Nişantaşı odaklı bir arayışınız varsa, işlem sonrası günlük yaşantınıza rahatlıkla dönebilirsiniz. Sadece serumların emilimi için 24 saatlik süre içinde cildinizi yıkamamalı ve temizleyici vs. gibi ürünler kullanmamalısınız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Yorumlar kapalı.