Zeltiq Yöntemleri ve BBL Tedavisi

featured
Zeltiq Yöntemleri ve BBL Tedavisi

Zeltiq Yöntemleri ve BBL Tedavisi

Bölgesel incelme alanında tercih edilen Zeltiq ile dondurarak zayıflama söz konusu olmaktadır. Cerrahi işleme gerek duymadan yapılan bu yöntemin avantajları da fazlaca bulunmaktadır. Özellikle günlük yaşantınızdan zaman almayan bu yöntem kadın erkek fark etmeden herkese uygulanabilir. Uzman tarafından yapılan bu yöntem bel, karın, basen, sırt, kol ve bacak gibi bölgeler için sıkça tercih edilmektedir. Hızlı bir şekilde fazlalıklardan kurtulma da bu anlamda tek seferde sonuç alabilmek için avantajlıdır.

Zeltiq Yöntemi ile Bölgesel İncelme / Zayıflama
Zeltiq Yöntemi ile Bölgesel İncelme / Zayıflama

Aynı gün içerisinde sonuç alabilme ve günlük yaşama dönebilmek Bbl tedavisi içinde geçerli olarak tercih edilmektedir. Birbirine yakın sonuçları veren bu yöntemler ile günlük değişim yaşamak da mümkündür. Yaşlılığa bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklık ya da kilo verme ile alakalı olan sarkma aşaması ameliyatsız olarak gerçekleşmektedir. Cerrahi uygulama gerekmeden yapılan bu işlem kalıcı sonuçlar vermektedir.  Işık tedavisi ile yapılan bu yöntemlerde tüm yaşlılık belirtilerini de hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Ameliyat mı Zeltiq Mi?

Bölgesel incelme konusunda karar verme aşamasında bulunan kişiler ameliyat mı zeltiq mi şeklinde sorularda da bulunmaktadır. Her iki alanda karşılaştırma yapıldıktan sonra karar verilmesi önerilmektedir. Çünkü cerrahi işlem uygulanmadan sonu alabilme hem zamandan hem anlık sonuç almak açısından önemlidir. İyileşme sürecinin olmaması ve tek seansta % 20 ile % 40 arasında sonuç alınabilmesi zeltiq yöntemini daha avantajlı yapmaktadır. Bu nedenle cilt bozukluğu olmadan bölgesel zayıflama daha çok tercih edilmektedir.

Zeltiq Yöntemi ile Bölgesel İncelme / Zayıflama
Zeltiq Yöntemi ile Bölgesel İncelme / Zayıflama

Kişilerin her zaman spor yapmamasından kaynaklanan vücut yağlanmasına ne kalıcı çözüm olarak Zeltiq yöntemi tercih edilmektedir. Ortalama 1 saatlik uygulama olarak yapılan bu işlemde yağ hücreleri uyarılarak vücuttan atılmaya çalışılır. Kısa süre içerisinde sonuç alınabilen bu yöntemde bölgesel incelme yaşanarak fit ve sıkı görünmek de söz konusu olmaktadır.  Uygulama sonrasında elde edilen tek seans sonuçlarda 2 ile 4 cm incelme de elde edilen sonuçlar arasındadır.

Vücudun çeşitli alanlarında tercih edilen bu yöntemlerde genel anlamda olumlu sonuç alınması mümkündür. Sonuçların detaylı bilgisi ve çeşitleri için www.drmustafakaratas.com/tedaviler alanını ziyaret etmek yeterli olacaktır. Hem fikir edinme hem de bilgi sahibi olmak içinde sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Geniş çaplı olarak bilgi almak içinde iletişim alanlarını kullanabilirsiniz. Alınan olumlu sonuçlar ya da karşılaşılabilecek sorunlar içinde verilen link adresi yardımcı olabilmektedir.

BBL Tedavisi İle Olumlu Sonuç Alma Yöntemleri

Cilt üzerinde oluşan tüm leke ve sorunlardan Bbl tedavisi ile kurtulmak mümkündür. Işık tedavisi yapılarak ortaya çıkan sonuçlarda canlı ve parlak cilt elde edilir. Her cilt tipine uygun olarak uygulanabilen yöntemde sağlık sorunu gibi durumlarda söz konusu olmamaktadır. Yaşlılık belirtilerini ve lekeleri ortadan kaldırarak genç görünüm sağlanır. Cilt üzerinde bulunan ince çizgilerde kısa sürede giderilerek pürüzsüz ve elastik cilt ortaya çıkarılır. Bu anlamda Bbl tedavisi için uygulanan alanlarda geniş çeşitliliğe sahiptir.

Bbl Tedavisi
Bbl Tedavisi

Vücudun her yerinde uygulanabilen Bbl tedavisi için en çok merak edilen alan yüz olmaktadır. Yüz bölgesi dahil olmak üzere boyun, dekolte ve el lekeleri gibi tüm renk değişikliği giderilir. Uygulanan yöntemin en belirgin çözümü cildin canlı ve parlak olmasıdır. 3 ile 5 seans arasında geçerli olan bu durum ile kesin ve net sonuç alımı da mümkün olmaktadır. Sağlıklı ve canlı cilde sahip olmak için cerrahi müdahaleye gerek yoktur. Böylece ortalama 3 ve 5 seans sonra pürüzsüz bir cilt elde etmek de kaçınılmaz olacaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü