Kaş Vitamini Sayesinde Kaşlarınız Canlansın

featured

Kaş Vitamini Sayesinde Kaşlarınız Canlansın

Bir trend moda haline geliyor ve gür kaşlar oluyor incecik yay gibi kaşlara dönüşüyor. Başka bir trendin moda olmasıyla da bu sefer kaşlar boyanıyor hatta dövmeler yaptırılıyor. Peki bunların sonucunda ne oluyor? Kaşlar küsüyor, eskisi gibi gür olmuyorlar. İstenilen kaş şekline ulaşılamıyor.

Pekala gür kaşlar elde etmek için ne yapmalıyız? Sarımsaktan tutun çeşitli yağlara kadar uzanan kaş gürleştirme yolları mevcut. Peki siz kaş vitamini denediniz mi? İşte kaş vitamini ile kaşları canlandırmanın yolu..

Kaş Vitamini Nedir?

Kıl köklerin yeniden canlandırılmasını sağlayan kaş vitamininin uygulanması, seyrelmiş, zayıf veya çeşitli nedenlerden dolayı dökülen kaşların tekrar eski haline kavuşup, gürleşmesi için geliştirilmiş.

Kaşlar Neden Küser?

  • Stres,
  • Dış faktörler
  • Yetersiz beslenme,
  • Kötü alışkanlıklar,
  • Kullanılan bazı ilaçlar,
  • Genetik yatkınlık gibi nedenler kaş dökülmesi veya seyrelmesinde etkili faktörlerdir.

Kaş vitaminleri, güçlü içeriği sayesinde kaş köklerin dibine nüfuz ederek beslenmesini sağlar. Vitamin işlemlerinde kullanılan serum, saç köklerinin dökülen bölgelerdeki tüyleri yeniden kazanmasına, güçlendirmesine ve dökülmenin gidermesine yardımcı olur.

Doğal Kaşlar Her Zaman Daha Sempatik

Profesyonel insanlar tarafından yapıldığında etkili olan kaş vitamininin uygulanması tamamen doğal sonuçlar verir. Kontur makyaj uygulamalarından farklı olarak, kişinin kendi doğal kaşlarının oluşmasını sağlayan bu uygulama, kaşın yapısına ve sıklığına bağlı olarak 3-5 seans arasında değişmektedir. Kaşları vitamin ve yağlarla destekleyen bu uygulama, bir cihazla kaşlara kaybedilen kaş köklerini uyarır ve harekete geçirir.

Kaş Vitamini Nasıl Uygulanıyor?

Kaş serumu, cihazın yardımıyla kaş köklerine nüfuz etmek için kullanılır. Yaklaşık yarım saat süren bu işlem, istenen sonucu elde etmek için 3-5 seans olarak uygulanır. Seanslar arasında en az 20 gün olmalıdır.

Kaş Vitamini Uygulamasını Neden Tercih Etmelisiniz?

Yüzün merkezi ve gözlerin çerçevesi olduğu düşünülen kaşlar sadece görsel bir öğe değildir. Yüzde altın oran için simetri sağlayan güzelliğin matematiksel temsilcisi, aynı zamanda kişinin ifadesini karakterize eden çok önemli bir unsurdur. Bu noktada, güzelliğin yüz hatlarına ve göz şekline uygun bir kaş formuna sahip olması da vazgeçilmez bir kriterdir.

Ancak kaş şekliniz her zaman istediğimiz gibi olmayabilir. Bazen genetik faktörler, bazen de zamanın modasına göre yapılan yanlış müdahaleler kaşların eski canlılığını yitirmesine neden olabilir. Bu noktada, birçok kişi kaş kalemi veya kaş farlarıyla kozmetik bir çözüm olarak kullanmaya çalışır. Bununla birlikte, ikisi de zaman alır ve kalıcı bir çözüm sunmazlar. Kaş vitamini ise kişinin artık çıkmayan, küsmüş kaşlarını uykudan uyandırır ve tekrar cilt yüzeyine çıkmasını sağlar.

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü