Kalıcı Eyeliner Kontür ile Makyajlı Uyanın

featured

Kalıcı Eyeliner Kontür ile Makyajlı Uyanın

Bu sorunlardan biri, bahar ateşinin yalnızca sonsuz hapşırma ve sulanan gözlere neden olmaması değil, aynı zamanda bin denemeyle alınan göz kalemi bozulmasına neden olmasıdır.

Eyeliner konturu, uzun süreli dayanıklılık vaat edilen Ergül Keskin Yarışma Makyajı Kurucusu Kontur Makyajı Eğitmeni Ergül Keskin, yöntemin avantajlarını anlatıyor.

Zaman ve çevre koşullarında bozulmayan tek yöntem; eyeliner kontür

Her zaman bakımlı ve iyi görünümlü, yeni nesil kontur makyaj uygulamaları pratik hale gelir. Birbirinden çok az bir farkla ayrılan gözler için ideal şekli bulmak ve uygulamak ve kalıcı kılmak çoğu kadın için bir mücadeleye dönüşüyor. Kusursuz görüntüyü her zaman yakalamak neredeyse imkansız olsa da, eyeliner’ın zamanın ve çevresel koşulların etkisiyle çarpıtılması kaçınılmazdır. Makyaj rutininin en zor aşamalarından biri olan Eyeliner, kalıcı yöntemlerle göze en uygun biçimde ve renkte konumlandırılmış ve eyeliner bir mücadele değildir.

Eyeliner kontür ile baharda akan makyaj son bulsun

Bahar alerjisi olanlar çok iyi anlar bu durumu, mevsim geçişlerinde hapşırmak, öksürmek ve sürekli sulanan gözleri kontrol altına almak oldukça zordur. Tüm bunların üstüne bir de özene bözene yaptığınız o uzun uğraşlar sonucunda çekilen eyelinerın bu durumdan etkilenerek bozulması oldukça sinir bozucu.

Kalıcı eyeliner bahar alerjisi nedeniyle oluşan semptomların makyaj üzerinde olumsuz etkileri önleyerek, bu derdinizi yok eder. Doğallığı korunmuş, çarpıcı sonuçlar yaratma prensibini temel alan eyeliner kontür, göz kapağı ve gözaltına uygulanarak çekici ve anlamlı bakışlar elde etmeyi sağlar. Doğal boyaların kullanıldığı eyeliner kontür işlemi, arzu edilen eyeliner şekline göre hemen hemen 1 ila 2 saat arasında değişiyor.

Eyeliner kontür ne kadar güvenilir bir uygulama?

Birçok kişi eyeliner kontür işleminin gözaltı ve üstüne uygulanmasından dolayı tedirginlik duyabilir. Ancak uzman ve eğitimli kişilerce ve kaliteli malzemelerle yapıldığında eyeliner kontür, cilde hiçbir zararı olmayan oldukça kolay uygulanabilen bir işlemdir. İlk önce kontür makyaj uzmanı, kişinin gözünün şekline uygun ideal formu belirler ve özel ön çizim kalemi yardımıyla ön çizim yapar. Bu noktada gözün yapısının yanı sıra kirpikler, ve yüzün diğer elementleri de göz önüne alarak eyeliner formu belirlenmelidir. Diğer aşamada eyeliner uygulanacak bölgeye anestezik kremler sürülerek işlem sırasında hissedilecek hassasiyet en düşük seviyede tutulur. Sonrasında ise kontür makyaj cihazı cihaz yardımıyla doğal pigmentler göz kapağına, gözaltına veya sadece tek bir bölgeye uygulanır. İşlemin sonrasında herhangi bir kanama veya morarma oluşmadığından kişi günlük yaşamına hemen dönebilir.

Eyeliner kontür kimlere göre?

  • Yüzünüze göre küçükse,
  • Yüzünüze göre büyükse,
  • Birbirine olması gerekenden daha yakın veya uzaksa
  • Düşük göz kapaklarına sahipseniz rahatlıkla eyeliner kontür yaptırabilirsiniz.

Ayrıca daha çekik bir görünüm elde etmek, daha çarpıcı bakışlara sahip olmak, yüzdeki simetriyi sağlamak ve sabah uyandığında bile bakımlı görünmek isteyen kişiler de bu işlemi uygulayabilir.

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü